Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον, τι σημαινει ο τιτλος. Οτι πρεπει να μπεις με τσαγανο και οχι παθητικα οταν πας για παρτουζα με πουτανες με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ. Και αν εισαι και ο τυπος που "βγαζεις" κατι στις γυναικες θα περασεις καλα. Στην προκειμενη περιπτωση της Ριτας και της Φωτεινης, οι κοπελες γουσταρουνε να τους κατσει μια καλη φαση και να περασουνε κι αυτες καλα μεσα στη βαρδυα. Ετσι λοιπον εγω περασα τελεια με δυο Ρωσσιδες που μου κανανε τα παντα μεσα. Λεσβιακο χαβαλε, με κανανε γραμματοσημο απο τα γλυψιματα παντου, η Φωτεινη μαεστρικα μου δουλευε το προστατη οσο η Ριτα τσιμπουκωνε με ζηλο περα του επαγγελματικου, στο σεξ η Ριτα μου εδινε ιδανικα στησιματα σε οτι σταση τη γυρναγα ενω η Φωτεινη την εφτιαχνε. Κοκ γουόρσιπ και απο τις δυο (ειχα γινει τουρμπο και γουσταρανε να τον πασπατευουνε) και τελος εχυσα μεσα στη Φωτεινη που ειχε ξαπλωσει μπρουμυτα με μαξιλαρι στη κοιλια και τη Ριτα ορθια μπροστα στα μουτρα μου να παιζει το μουνι της. Τι αλλο να ζητησει κανεις. Γελακια στο τελος, σπασιμπα, ντασβιντανγια και μπανακι στο σπιτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Φωτεινή
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2014
πολύ βοηθητική κριτική , και καλή εμπειρία Χαμόγελο

μια απορία: η φωτεινή σου δούλευε τον προστάτη
φαντάζομαι με βαθιά δακτυλική εξέταση (?) (!)
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Γλώσσα
26 Σεπτεμβρίου, 2014
αν μας ελεγες και ωρα επισκεψης θα βοηθουσε πολυ
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οσο πρεπει φιλε μου γιατι δε γουσταρω και πολυ. Το εκανε ωραια ομως...!!!
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Είναι δυναμη η Φωτεινη με διαθεση κανει και το φοβερο κατακορυφο τσιμπουκι
26 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρωινες ειναι αυτες φιλε μου, αλλα πηγαινε πριν τις 3 γιατι αμα φανε τα σουβλακια τους βαραινουνε... Μεγάλο χαμόγελο
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα τωρα....κωλογουσταρες...γροθια ηθελες στο κωλι σου αλλιως θα της το κοβες απο την αρχη...
28 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι φιλαρακο. Τι δεν καταλαβαινεις ?. Γουσταρα που μου επαιζε οσο επρεπε την κολοτρυπιδα μου για να καυλωνω ακομα πιο ωραια. Τωρα αν εσενα το αντριλικι σου ξεχειλιζει και δε γουσταρεις στ'αρχιδια μου σ'εχω γραμμενο.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8