Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 377733
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σοφία μια κοπέλα low profile, την οποία επισκέπτομαι αρκετά συχνά ιδίως μετά την πολύμηνη απουσία της.

Επειδη δεν υπάρχουν για την Σοφια πολλες κριτικές και σχόλια, είναι δύσκολο να την ανακαλύψει κάποιος.
Εγώ ήμουν τυχερός, μου μίλησαν για αυτή ένα μέλος το οποίο δεν είναι ενεργό το τελευταίο διάστημα και ένας γείτονας μου, πολύ γνωστό μέλος.

Είναι μια ξανθιά, όμορφη για τα γούστα μου, λεπτεπίλεπτη στο σώμα και στους τρόπους, promilf, χωρίς περιττά κιλά ( 2-3 κιλακια ακόμα να έβαζε δεν θα την χάλαγαν) δεν είναι skinny σε καμία περίπτωση αλλά δεν έχει και πιασίματα. 100% φυσική χωρίς παρεμβάσεις στο σώμα της και αυτό από άποψη γιατί δεν θέλει σιλικόνες στο κορμί της.

Οι Φώτο της όχι μόνο δεν είναι επεξεργασμένες αλλά την αδικούν, πρέπει να τις αναvεωσει.
Το δυνατά σημεία όσον αφορά την εμφάνιση της για μένα είναι το πρόσωπο, η κορμοστασιά της, εννοώ οι πολύ καλές αναλογίες της, τα πόδια της, αλλά βασικά η αύρα που εκπέμπει.

Άρχισα να την επισκέπτομαι από πέρσι αλλά έλειπε για μεγάλο χρονικό διάστημα στη πατρίδα της, τη Ρουμανία, από όπου γύρισε πολύ χαρούμενη.

Δεν πρόκειται να περιγράψω λεπτομέρειες από κάποια συνεύρεση μας αλλά θα αναφερω βασικά χαρακτηριστικά της δουλειάς της.
Είναι καθαρή, κάνει τακτικά τις προβλεπόμενες ιατρικές εξετάσεις, δεν εργάζεται όταν έχει περίοδο (το πρόγραμμα στο site δεν είναι πάντα σωστό).
Επαγγελματίας που σέβεται τα χρήματα μας και ενδιαφέρεται να είναι ο πελάτης ικανοποιημένος. Στο δωμάτιο είναι ευγενική, άνετη, πρόσχαρη.
Κάνει φουλ πρόγραμμα με το ανάλογο πάντα αντίτιμο, δηλαδή είναι φειδωλή σε δωράκια.
Μου έχει κάνει εντύπωση ότι πότε δεν έχει μπει στο δωμάτιο με το σωληνάριο της κρέμας στο χέρι, δεν την παίρνει ούτε για καβαντζα, δεν την χρειάζεται προφανώς.
Είναι από την πρώτη συνεύρεση καλή και vfm αλλά όσο γνωρίζεται με τον πελάτη της λύνεται, αισθάνεται πιο άνετα και ανεβάζει απόδοση.
Έχει άψογη τεχνική σε όλες τις ‘δραστηριότητες΄ και στάσεις. Αυτό όμως που με εξέπληξε ήταν το ισπανικό της, δεν πίστευα ότι κοπέλα με το στήθος της Σοφίας (δεν είναι και καμιά βυζαρου) μπορεί να προσφέρει ισπανικό, κι όμως η Σοφία μπορει ισπανικό σε συνδυασμό με στοματικό.
Οι κινήσεις της δεν είναι μηχανικές αλλά εκπέμπουν αισθησιασμό και αρμονία χωρίς ψεύτικο πάθος, δεν κάνει στάνταρ-τυποποιημενο πρόγραμμα, προσαρμόζεται στις απαιτήσεις και τη διάθεση του πελάτη.
Προσπαθει να είναι πάντα ευδιάθετη, δεν ενδείκνυται όμως για PS ούτε για fapping, λέει όχι σε ορισμένα πράγματα, τα οποία σέβομαι όπως και αυτή σέβεται εμένα και τα χρήματα μου και καταφέρνει πάντα να με ικανοποιεί.

Το βασικό για μένα έκτος από την τεχνική της είναι ότι είναι παρούσα μαζί μου στο δωμάτιο, ο ερωτισμός που εκπέμπει που δίνει την ψευδαίσθηση ότι δεν είσαι με επαγγελματία, ότι προσπαθεί να με ικανοποιήσει, και όσο αυτή αισθάνεται πιο άνετα τόσο καλύτερα αποδίδει, οι φωνές της ίσως να μην είναι πάντα αληθινές, αλλά είναι σίγουρα αληθοφανείς και όχι ενοχλητικές.

Η Σοφία έχει όλο το πακέτο, συνδυάζει αρμονικά εμφάνιση, διάθεση, τεχνική, άνεση χρόνου, επιθυμία να σε ευχαριστήσει και να ευχαριστηθεί, παρέχει ότι χρειάζεται για ποιοτικό σεξ, παρέχει την ηδονή που την ζω και την απολαμβάνω μαζί της στο έπακρο και όχι απλά ένα έντονο και μηχανικό σεξ (για αυτό είναι άλλες κοπέλες κατάλληλες).
Μπορεί σε επιμέρους τομείς άλλες κοπέλες να υπερέχουν αλλά στη συνολική απόδοση η Σοφία είναι για μένα μοναδική.

Δεν είναι ιδανική για όσους θέλουν πορνοσταριλικια και αυταρχικό, αλλά για όσους θέλουν να ζήσουν την ψευδαίσθηση ότι δεν κάνουν πληρωμένο σεξ , και είναι αρκετοί αν κρίνω από το ότι έχει χρειαστεί να περιμένω αρκετές φορές.

Προσωπικά, ίσως να μην ισχύει για όλους, φεύγω πάντα ενθουσιασμένος, χαλαρωμένος και έχοντας αποβάλλει το στρες που κουβαλούσα.

Να δίνουμε τα χρήματα μας σε αυτές που τα αξίζουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραιος.
Μια απο τις καλυτρερες κριτικες που εχω διαβασει.
Τα ειπες ολα και συμφωνω απολυτα στα οτι εγαρψες για την Σοφια.
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Πολύ επιτυχημένη αποτύπωση, κύριε. Τα συγχαρητήρια μου.
26 Σεπτεμβρίου, 2014
ευχαριστω και τους δυο

Ας ελπισουμε οτι η Σοφια θα μας παρεχει για πολυ καιρο ακομα τις ιδιες υψηλων προδιαγραφων υπηρεσιες
29 Σεπτεμβρίου, 2014
η σοφια πολύ συντομα αποχαιρετα τον κοσμο του πληρωμενου ερωτα.....
K
kostas8000
29 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έλα ρε φιλαράκι έλεος πια...ναι τον απαοχαιρετά για αυτό και από τότε που το είπες έχουν γραφτεί 4 κριτικές για πάρτη της...εγώ πέρασα χθες για να τη δω και να περάσω αλλά είχε τόσο κόσμο που τελικά έφυγα άπραγος. Σε μια στιγμή πάντως μου είπε ότι δεν πρόκειται να πάει πουθενά όσο έχει δουλειά...
30 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για να κανουμε και λιγο black humor

προσεξε μην αποχαιρετησεις εσυ τον ματαιο τουτο κοσμο πριν αποχαιρετησει η Σοφια τον χωρο του πληρωμενου ερωτα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6