Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τελειώνοντας τη δουλειά,έιπα να περάσω απτην 25αρα Ελενίτσα!
Ανεβαίνω τα λιγοστά σκαλιά αριστερά και μπαίνω στο σαλόνι.
Εμφανίζετε το μωρό και μένω μαλάκας...
Βυζάρα 3,5,όσο τη θέλω σαν τρελός βυζολάχνος,ύψος 1.50 με το ζόρι,δε πειράζει,ξανθιά όπως πρέπει να είναι και φάτσα για υποσχόμενα γαμήσια..
Με κοζάρει,την κοζάρω και ο στόχος κλειδώνει!!
Ποντάρω τις 20 μάρκες και περνάω στο ευρύχωρο δωμάτιο...και καλα!
Σε 10' έκανε την εμφάνισή της..
Μ άρεσε πολύ το πακέτο π είχα επίλέξει και ήθελα να το ξετυλίξω..
Αρχίζει να μ χαμογελάει και ανταλλαξαμε τα κοινότυπα..
Ανεβάινει απο πάνω μ και αρχίζει 1 ισπανικο,έβγαζε κραυγες ηδονής και εγω γέλαγα απο μέσα μ..
Τσιμπούκι σχέδον βάση και μετά με καβαλάει..Εκεί η θέα ήταν μοναδική,δεν έχασα την ευκαιρία και ξεκίνησα της μαλάξης στις βυζάρες..
Για αρκετή ώρα προσπαθούσα να καταλάβω αν ήταν ψευτικά..θεωρώ πως είναι,αν είναι έχει γίνει τρομερή δουλειά πάντως..
Μετά γυρίζουμε σε ιεραποστολικό,δυσανασχετούσε και μ έκλεινε τα πόδια της..δε μπορούσα να μπώ και μ έλεγε πως πονάει να κάνω πιο σιγά..
Είχα αρχίσει να ξενερώνω...
Μέτα με προτείνει για πισωκολλητό,συμφώνησα και η κωλάρα της και η μεσούλα της με κάβλωναν πιο πολύ..
Άρχισα μανιασμένα να ανεβάζω ρυθμους,παράλληλα έπιανα τα τεράστια βυζιά της,φαινόταν πως της άρεσα,αλλα μόλις τα καρφώματα έγιναν πιο δυνατά φώναζε πιο πολύ!!
ΣΧΕΔΟΝ Πάνω στο αποκορύφωμά μου,γυρνάει και μ λέει "δεν είμαι καμιά κούκλα,ηρέμησε πια,τι νομίζεις πως είμαι μηχανή;"
Οι κάβλες μ έιχαν ισοπεδωθεί,κυριολεκτικά!
Σηκώνομαι,βγάζω το προφυλακτικό το πετάω στα σκουπίδια και της λέω με ευγενικό τρόπο "φύγε σε παρακαλώ".
Άρχισε να με καλοπίανει και να μ λέει συγγνώμη,δεν ήθελα να σε νευριάσω και έλα να συνεχίσουμε..
"Μωρή καριόλα δεν είσαι η γυνάικα μ,ούτε η κοπέλα μ που θα σε προσέξω,νοίκιασα ένα σώμα για να το χειριστώ και να βγάλω το άκτι μ,όπως εγω γουστάρω",αυτά τα λόγια μ ήρθαν να απαντήσω,αλλα η σιωπή κυρίεψε..
Μετά την υποδειξη της να συνεχίσουμε,εγω έσκυψα το κεφάλι και της άνοιξα την πόρτα..
Αυτή με αργα και σταθερά βήματα αναχώρησε λέγοντας μ πάλι συγγνώμη..
Όταν έφτασε στο κουζινάκι,έριξε νομίζω με δύναμη το τζελ ή κατι αλλο στο τραπέζι,κάτι άλλο πέταξε στο νεροχύτη και άρχισε να μειλάει,να βρίζει στα Ρουμάνικα..πάντως μίλαγε πολύ έντονα και με θυμό..Γ ποιον δε ξέρω..αχα καλό,ε!
Εν κατακλείδιν,δεν εξαργύρωσα το 20αρικό μ και ήταν καθαρά η προσωπική μ εμπειρία..δε σημαίνει πως δεν είναι καλή,αλλα σίγουρα δεν είναι επαγγελματίας...
Καλη συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Οταν δινεις το τρομερο 20-αρικο αγοραζεις τις υπηρεσιες της δεν νοικιαζεις το σωμα της. Η δουλεία στην Ελλαδα εχει καταργηθει εδω και κατι αιωνες.
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Κατσε ρε τυπε... ανθρωπος ειναι κι αυτη!!

τι παει να πει "νοίκιασα ένα σώμα για να το χειριστώ και να βγάλω το άκτι μ,όπως εγω γουστάρω"???
δηλαδη οταν νοικιαζεις ενα αυτοκινητο, πριν το επιστρεψεις του πινεις πρωτα το αιμα;;
διαφωνω με τη νοοτροπια αυτη...

αν εχεις παει εσυ με κανενα παλαμαρι καγκελο, λογικο ειναι να ποναει και να μην αντεχει το γρηγορο-δυνατο σφυροκοπημα, που το περιεργο;;

υγ: δεν ξερω καν για ποια κοπελα μιλας.
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Ορθώς πράξατε και δεν είπατε αυτά που είχατε στο μυαλό σας!
24 Σεπτεμβρίου, 2014
+1 Κουλ
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Συμφωνω με όλα τα παιδια παραπανω και χαιρομαι που η λογικη επικρατησε της παρόρμησης ο φιλος jason86 μοιραστηκε μαζι μας οτηδηποτε του ηρθε στο κεφαλι εκεινη τη στιγμη το βασικο είναι ότι επικρατησε το ανω εναντι του κατω σε περιπτωση που ειχε συμβει το αντιθετο θα μιλάγαμε σε άλλη βαση.
Σωστη λοιπον για μενα η κριτικη τα σχολια οπως και ο φιλος και χρησιμη για εμας τους υπολοιπους που καμια φορα πανω στο φορτε ξεχναμε καποια βασικα πραγματα.
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι ρε Πέτρο,υπάρχει υπηρεσία π λέει δεν κάνω δυνατό πισωκολλητό;
Κανείς δεν είπε πως είναι δούλος μ,ούτε υπερετριά μ..
Έμπορος σωμάτων λέγεται και εγω νοίκιασα το σώμα της..
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να σ πώ ρε κένταυρος,αν εσύ συγκρίνεις το αμάξι με τη κοπέλα,την ερώτηση πρέπει να την κάνεις στον εύατό σ,όχι σε εμένα...

Υ.Γ.:Ελένη πρώτη βάρδια ξανφθιά με βυζιά!
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαίρομαι για την κατανόηση σ pinhead7..
Συνάμα χαίρομαι και γ τη δημιουργία αυτού τ σαιτ που μπορούμε κ ανταλλάσουμε τις γνώμες μας..
Τέλος στην κριτική μ δε λέω κάτι με κακή έννοια,απλά τη γράφω για να ενημερώνετε ο κόσμος,καθώς και να προφυλλάσετε..
Αυτό έτυχε σε εμένα σε κάποιον άλλο μπορεί να ειναι κ το όνειρο τ να παέι με μια τέτοια κοπέλα..
Ευχαριστώ!
24 Σεπτεμβρίου, 2014
επειδη εχω παει και περασα σχετικα καλα, γενικα την κοπελα την επιλεγεις για την εμφανιση και οχι για την αποδοση. 2 κριτικες εχουν γραφτει για αυτη τις τελευταιες 15 περιπου μερες, και ξεκαθαριζουν οτι δεν θα ειναι το γαμησι της ζωης σου, αλλα οτι θα πηδηξεις ενα πολυ ωραιο μουνι το οποιο σε ανεκτα επιπεδα σε ικανοποιει (κοινως δεν ειναι φολα). προς επιβεβαιωση μου για το ποιον της κοπελας, οι πολλες συγγνωμες και η γενικη μεταννοια της κοπελας που σε ξενερωσε και η ακαρπη προσπαθεια της να μην φυγεις αχυστος (η φολα θα σε εγραφε χωρις πολλα πολλα), οπως προς επιβεβαιωση μου ειναι η δικια σου υπερεγωιστικη σταση "νοικιασα ενα σωμα". ειναι σαν να δουλευεις σε αποθηκη και να σου δωσουν να μεταφερεις ενα κιβωτιο 100 κιλα, κι αν πεις "ρε παιδια δεν γινεται να το σηκωσω" να σου πει το boss "μαλακα, εγω πληρωνω και εσυ κουβαλας". το οτι ειναι "πουτανα" δεν σημαινει οτι ειναι "πουτανα σου" με την ιδια λογικη που εσυ στη δουλεια σου δεν εισαι δουλος αλλα εργαζομενος...
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Τυπε αμα θες να νοικιασεις τελειωμενα τεμαχια υπαρχουν αλλα μπηκες σε λαθος μαγαζι εκει που μπηκες.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10