Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Λαβινια ειναι μια νεαρη μελαχρινη κοπελα με αρκετα ομορφο προσωπο , σχετικα ψηλο αναστημα , ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι , επιπεδη κοιλια και πολυ ωραιο φυσικο στηθος.Εργαζεται τον τελευταιο μηνα στον συγκεκριμενο οικο.Αν και ειχα διαβασει τις αρνητικες κριτικες αποφασισα να την γαμησω λογω της εμφανισης της.Πανω κατω δηλαδη ηξερα τι θα διαδραματιστει στο δωματιο.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.
Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Λαβινια που ομως εδειχνε κουρασμενη.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα , δηλαδη συνενοουμασταν ευκολα.Ποτε προλαβε και τα εμαθε? Τελος παντων η κοπελα εβγαλε τα πορνοτακουνα της και καθισε διπλα μου.Εγλυψα για λιγο το ομολογουμενως πολυ ωραιο της στηθος για λιγο γιατι αυτη αρχισε να παραπονιεται να μην της τα γλυφω! Μετα αυτη μου εγλυψε για λιγο τον λαιμο , το στηθος μου και την κοιλια.Ολα αυτα σε γρηγορο ρυθμο.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη και ερασιτεχνικη πιπα.Ουσιαστικα εγλυφε μονο το κεφαλακι της πουτσας.Η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας.Οταν σταματησε την πιπα της ζητησα να γλυψω το μουνακι της.Αλλα αυτη αρχισε να λεει διαφορες μαλακιες και δεν επεμενα.Κριμα παντως γιατι εχει πολυ ομορφο νεανικο μουνακι.
Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Αυτη εβγαζε χαμηλοφωνα καυλιαρικα βογγητα.Της εγλυψα για λιγο τον λαιμο αλλα αυτη παραπονεθηκε γιατι ειχε κανει πριν μπανιο! Μετα σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου και συνεχιζα να την γαμαω.Παραλληλα χουφτωνα τα βυζια της και κοιτουσα την καυλοφατσα της.Αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα και ελεγε οτι της αρεσει.Μετα σηκωσα και το δευτερο ποδι της στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω.Τριτη και τελευταια σταση πισωκολητο.Πολυ ωραιο η θεα του κωλου της και του μουνιου της στα τεσσερα.Μπηκα αργα μεσα της γιατι αυτη πονουσε και αρχισα να την γαμαω.Αυτη φαινονταν οτι πονουσε και ειχε καμπουριασει.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα για να χυσω.Αυτη σηκωθηκε πιο ψηλα και ηρθε πιο κοντα μου γιατι μαλλον πονουσε και αρχισε να βογγαει πιο δυνατα! Τα ''πλατς πλατς'' και τα βογγητα της πρεπει να ακουγονταν στο σαλονι! Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο μουνακι της.Αυτη δεν πηγε να τραβηχτει οπως κανουν μερικες και περιμενε να τα χυσω ολα.Μετα η κοπελα ντυθηκε , μου ειπε οτι ειναι κουρασμενη , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , προκειται για μια αρκετα εμφανισιμη κοπελα που ομως δεν συμμετεχει καθολου κατα τη διαρκεια του σεξ.Εδειχνε κουρασμενη και βαριεστημενη.Τα προκαταρκτικα της και η πιπα ειναι μικρης διαρκειας.Η πιπα ειναι πολυ ερασιτεχνικη.Ειναι αρνητικη σε γλυψιμο στο στηθος της και δεν δεχτηκε σταση 69 παρολο που ανακοινωθηκε στο σαλονι.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε για να ειμαι ακριβοδικαιος.Η ευγενικη τσατσα με τα γυαλακια δεν ενοχλησε.Η συμπεριφορα και η αποδοση της στο δωματιο μου θυμισε την ξανθια Χριστινα που δουλευει τον τελευταιο καιρο στο Φυλης 71 ισογειο.Η κοπελα παντως δεν κανει για αυτη τη δουλεια.Φαινεται οτι κανει αγγαρεια! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαβίνια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, topscorer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Ετσι τυπε μου, εγω βεβαια δεν μπηκα καν στη διαδικασια...Να της ζητησο πραγματα ...την διευκοληνα Μεγάλο χαμόγελο στο να με χαντακοση τελειος...Την εδιωξα...Παντος Ηρωας που παρολο που σε σνομπαρε τυπε την παρακαλουσες με τον τροπο σου για το τι θες...και δεν στραβοσες...και καταφερες και την γαμησες την φολα...Γερο-μύστης Εγω δεν καταφερα να συγκρατησο τα νευρα μου...Ντροπή
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1