Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 202 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξανα με την Μαρινα, νηφαλιος αυτη τη φορα και σε θεση να γραψω κριτικη. Γοητευτικη αλλα σε καμια περιπτωση εντυπωσιακη γυναικα εμφανισιακα σε κερδιζει με το στυλ και την επικοινωνια της. Σου βγαζει οτι οντως πηδας την γραμματεα του αφεντικου της εταιρεια που δουλευεις οδηγος, δεν ξερω αν αληθευει αυτο που λεει οτι εχει πρωινη εργασια. Στα του σεξ, αυτη την φορα το λαρυγγι της ηταν μαλλον κουρασμενο ή εγω πολυ καυλωμενος γιατι δεν εφτασα στην απολυτη deepthroat ηδονη, αυτη που μονο αυτοι που ξερουν τι εννοω καταλαβαινουν... Στην ιππασια ηταν εξαιρετικη και εχυσε. Ειναι πραγματικο squirt αυτο και οχι κατουρημα. Κοπανιοτανε ποτε λυσσαλεα και ποτε φιληδονα. Χυσιμο τον εβγαλε απο πιπα και τα πασαλειβε γυρω απο το στομα της. Στο δευτερο γυρω της εδωσα το μουνι στο πιατο στο πισοκολλητο οπου και το εκτιμησε ιδιαιτερως οπως μου ανεφερε. Στην επομενη συνεδρεια θα την παρω μονο για throat fucking, κατι που θα της το ξεκαθαρισω και απο το τηλεφωνο πριν βρεθουμε. Εχω την εντυπωση δε, οτι τελικα η Angela80 κερδιζει στο νημα τη μαχη του deepthroat. Οσοι μπορουν να σχολιασουν αυτο το τελευταιο ας μιλησουν please...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού