Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140960
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω το Λαο!
Ειπα και εγω να γραψω ενα σχολιο για τις χτεσινες μου περιπτυξεις με την παραπανω κοπελα!
Το ραντεβου κλειστηκε με συνοπτικες διαδικασιες για τις 17.00 στο γνωστο χοτελι στη Ν. Φιλαδελφεια (παραδρομος εθνικης 20ευρω/3ωρο.
Η Ανιτα ηρθε με μκρη καθυστερηση, αφου ομως με ειχε ενημερωσει πολυ νωριτερα οτι θα αργουσε.. Κανενα προβλημα.
Εκει λοιπον που εχω αραξει στο δωματιο και μετραω τα διερχομενα αμαξια στην εθνικη, χτυπαει η πορτα!
Πολυ καλη η οπτικη εντυπωση της κοπελας! Γλυκο προσωπακι, πολλα υποσχομενο θα ελεγα, και σωματικα περι το 1,80, με βυζους, κωλαρα, πιασιματα που εγω γουσταρω και κατι ποδια που οκ, ηταν για δαγκωμα! Σταυρωτο φιλι, χαρηκα κλπ..
Στη δραση τωρα..Αφου καθησαμε λιγο και καναμε κουβεντουλα για διαφορα ( σημειωνω οτι η Ανιτα παρεχει και συμβουλες σε οποιο τυχον προβλημα), μπαινει για ντουσακι και σκαει εξω γυμνη. Μετα μπαινω εγω και οταν βγηκε φορουσε ενα δυκτυωτο κορμακι με το οποιο καυλωσα αφανταστα! Ξαπλωνω, φιλα, και ξεκιναει ΜΙΑ πιπα πολυτελειας και γραφω το 1-0 στο στομα της! Ντουσακι, και παω για 69, οπου ειχα τελεια θεα.. Σκουφακι και ιεραποστολικο οπου τελειωσε και ιη ιδια. Μετα στα 4 και ξανα στοματικο για το 2-0. Μπανακι παλι και απο τους δυο.. (πολυ τρελα με καθαριοτητα το κοριτσι)και με ρωταει για μασαζακι. Δεν ηθελα και πηγαμε σε γλυφομουνι.. Περασμα καποτας και ξεκιναει αυτη απο πανω. Μετα απο λιγο γυρναει και μου κανει μια σταση ροντεο με καθισματα πανω μου (κοιτουσα την πλατη της) και δεν ειχα κανει ποτε, αλλα ειχα υπεροχη θεα. Δαχτυλο στην πισω πορτα.. και την γυρναω ανασκελα για να μπω κωλαρακι. Αφου βαζει τα σχετικα λιπαντικα κλπ.. μπαινω και παιδια, δεν ξερω τι λετε αλλα εγω τη βρικα ευχαριστα σφιχτη, ωστε να ουτε εγω να ποναω απο το σπρωξιμο. Μπηκα αρκετα βαθεια και εκει γραφτηκε το 3-0.
Γενικοτερα, περασα ενα καυλο2ωρο με μια κοπελα που αξιζει το 80ευρω και με το παραπανω.. Πολυ καλη διαθεση, λεει ΝΑΙ σε ΟΛΑ, φιλικη και πεντακαθαρη!
Στανταρακι οτι θα την ξανασυναντησω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2014
1,80 πάντως δεν ειναι με τιποτα εκτος αν εννοείς με 15ποντα παπούτσια
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Οντως η Αννιτα τιμαει τα λεφτα που της δινεις,γι' αυτο αλλωστε ειναι απο τα πιο σιγουρα στανταρ της επιλογης μου.
+1 απο μενα φιλαρακι για την επιλογη σου
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nai, 180 ούτε με 15ποντα...
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενας τρόπος επικοινωννιας με την κυρία?ευχαριστω!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 150081
22 Σεπτεμβρίου, 2014
( σημειωνω οτι η Ανιτα παρεχει και συμβουλες σε οποιο τυχον προβλημα)

χαχαχαχαχα
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχει περίπτωση να μου δώσεις το τηλ της;
22 Σεπτεμβρίου, 2014
συναγωνιστη τηελφωνο εχουμε?
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Ναι, σορρυ παιδια.. Διορθωση: Δεν ειναι 1.80. Απλα θυμαμαι την πρωτη εικονα μολις μπηκε στο δωματιο που με εφτανε στο υψος!
1.65-1.70 πρεπει να το χει!
24 Σεπτεμβρίου, 2014
πως την βρισκω ρε φιλε??τηλ θα μου δωσεις??
27 Οκτωβρίου, 2014
μήπως υπάρχει ένα τηλέφωνο??
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2