Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή βράδυ στις 23.15. Μπήκα στον οίκο κάθισα , ήρθε η υπηρεσία με χαιρέτησε και μου είπε ότι δουλεύει η καινούργια η ρωσίδα η Νίκη , δουλεύει εδώ και σχεδόν 20 μέρες αλλά δεν έτυχε να την πετύχω στις βόλτες μου. Περίμενα λοιπόν να βγεί απο το δωμάτιο. Εμφανίστηκε μια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2άρι βυζί με συνηθισμένο πρόσωπο. Πέρασα για να την δοκιμάσω . Ήρθε στο δωμάτιο , σε ερώτηση μου απάντησε ότι είναι 26 χρονών. Ελληνικά μιλάει και καταλαβαίνει απο την ψιλοκουβέντα που κάναμε λίγα. Έβγαλε το άσπρο στρίνγκ της και ήρθε απο τα πλάγια του κορμιού μου και κάθισε στα γόνατα της. Έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να μου τον παίζει. Την έφερα απο πάνω μου και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στα βυζιά της ενώ όταν έκανα να την φιλήσω στο στόμα γύρισε το κεφάλι της. Κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της ενώ ακόμα ήταν πεσμένος και άρχισε να τον γλύφει , έκανε και μερικά γρήγορα περάσματα απο τα αρχίδια. Ο πούτσος μου σιγά σιγά άρχισε να σκληραίνει μέσα στο στόμα της . Η πίπα της αρκετά καλή , την σταμάτησα για να μην χύσω. Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνί της , μετά απο κάνα λεπτό μου τράβηξε το κεφάλι και καλά ότι γαργαλιόταν. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό. Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της και μετά απο μερικά δευτερόλεπτα την είδα να κάνει γκριμάτσες , την ρώτησα αν πονάει , κούνησε το κεφάλι της αρνητικά αλλά εγώ στο πρόσωπο της άλλα έβλεπα...Αλλαγή στάσης στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , την γάμησα λίγο και μετά της είπα να τελειώσω στο στόμα της. Αρχικά έσκυψε όπως ήμουν γονατιστός στο κρεβάτι και άρχισε πίπα που αυτή την φορά ήταν μέτρια , μου έκανε νόημα να ξαπλώσω , ξάπλωσα συνέχισε την πίπα που τώρα εκτός απο μέτρια ήταν και με πάρα πολύ χέρι , όταν ένιωσε ότι θα τελειώσω έκλεισε τα χείλη της και πλησίασε τον πούτσο μου σε αυτά , δηλαδή δεν τα πήρε στο στόμα. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δέκα λεπτά ,προκαταρκτικά καθόλου , συμμετοχή μέτρια , έμοιαζε αγχωμένη και βιαστική , αρχικά η πίπα της καλή αλλά όπως αποδείχτηκε στο τέλος με φθίνουσα πορεία ενώ και στο τελειωτικό που έκανε ¨έκλεψε¨. Δεν νομίζω να την ξαναπάρω , προτιμώ την Σάντρα που απ ότι έμαθα αυτή την έφερε στην δουλεία αλλά αυτήν μάλλον την έκανε για άλλο οίκο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.804
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2014
Πριν μερικες μερες που περασα , μου ειπαν οτι η Σαντρα ειναι σε διακοπες Κουλ
21 Σεπτεμβρίου, 2014
Eχθές πρωινή βάρδια την Σάντρα την πέτυχα στον όροφο του Διδύμου 8.
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tks professor Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3