Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159141
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι σίγουρος, ότι μόλις έχετε διαβάσει τον τίτλο και αναρωτιέστε τι σχέση μπορεί να έχει ένας γέρος εκατόνταρχος με μία κριτική για γαμήσι σε στούντιο. Κάντε υπομονή και θα διαβάσετε την απάντηση σε λίγο.
Αφού βγήκα έξω από το στούντιο επί της Τατοΐου 58, πέρασα απέναντι τον δρόμο για να πάρω ταξί και να επιστρέψω στο σπίτι μου.
Την ώρα που περίμενα να περάσει κάποιο ταξί, παρατήρησα ότι υπήρχε και άλλο στούντιο στην περιοχή (Τατοΐου 71). Μόλις το είδα, θυμήθηκα ότι το είχα επισκεφτεί, όταν είχε πρωτοανοίξει, αλλά δεν είχα περάσει ποτέ με κάποια από τις κοπέλες που εργάζονταν εκεί.
Έτσι, μιας και ήμουν απέξω, πήρα την απόφαση να ανέβω για να δω, από περιέργεια, ποια κορίτσια δούλευαν εκείνη την ώρα.
Η τσατσά μου παρουσίασε δύο κοπέλες, μία άσχημη που πρόσφερε πρωκτικό και την Εμμανουέλλα, μια ψηλή νεαρή, μελαχρινή, με πολύ καλό σώμα, μέτριο πρόσωπο, κωλάρα και τριάρια φυσικά βυζιά, η οποία συστήνονταν ως Ελληνίδα.
Εξήγησα στην τσατσά, που με προέτρεπε να περάσω, πως ήμουν στο απέναντι στούντιο πριν και πως χρειαζόμουν χρόνο για να ξαναφορτώσω.
Στην πραγματικότητα δεν ήθελα να περάσω και το είπα αυτό σαν δικαιολογία για να φύγω.
Κατέβηκα κάτω και μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου το ξανασκέφτηκα, άλλαξα γνώμη και ανέβηκα πάλι πάνω, με σκοπό να γαμήσω.
Νόμιζα ότι προσφέρει πρωκτικό και μιας και ο κώλος της ήταν απίστευτος, πλήρωσα για να περάσω με την Εμμανουέλλα.
Μου ζήτησαν 100€ αλλά έδωσα 90€, μετά από παζάρια, πετυχαίνοντας έκπτωση 10%.
Μόλις έδωσα τα χρήματα, έμαθα πως η κοπέλα τελικά δεν έκανε πρωκτικό. Δεν είχα ακούσει καλά όταν μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα η τσατσά, στην αρχή, με αποτέλεσμα να ξενερώσω.
Μετά, όμως, από δύο πουτάνες το ίδιο απόγευμα, μου είχε ανοίξει η όρεξη για τα καλά και πήγα πάσο.
Το πρόγραμμα που πλήρωσα περιλάμβανε μασάζ, ελεύθερο στοματικό και νορμάλ σεξ.
Πριν μπω στο δωμάτιο ζήτησα από την τσατσά να χρησιμοποιήσω την τουαλέτα, γιατί ήθελα να κατουρήσω. Μου την παραχώρησε, ούρησα και μπήκα μέσα, ώστε να προετοιμαστώ για το νέο γαμήσι που θα ακολουθούσε.
Γδύθηκα και μπήκα κατευθείαν στο ντους, όπου έκανα ένα ζεστό μπανάκι, για να χαλαρώσω και για να φύγει η γαμίλα, που είχα πάνω μου, από την συνεύρεση με την Ναταλύ.
Τύλιξα την πετσέτα γύρω μου και ξάπλωσα προσεκτικά στο κρεβάτι, για μην με πονέσει το τραύμα, από την επέμβαση που είχα κάνει στην πλάτη μου.
Σε αυτό το σημείο της κριτικής βρίσκεται και η λύση του γρίφου, όσον αφορά τον τίτλο.
Όντας επιρρεπής στους συνειρμούς, έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος και περίμενα να έρθει η Εμμανουέλλα, ξαφνικά άρχισα να αισθάνομαι σαν εκατόνταρχος, ο οποίος ζούσε στα χρόνια της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας, επί διακυβέρνησης θεϊκού Τιβέριου.
Το τραύμα που είχα στην πλάτη δεν ήταν αποτέλεσμα μιας τυπικής επέμβασης αφαίρεσης λιπώματος, αλλά ήταν ένα τραύμα, το οποίο απέκτησα στο πεδίο της μάχης.
Το είχα αποκτήσει από το τσεκούρι ενός άγριου, όταν πήγα να υπερασπιστώ τον αετό της λεγεώνας, πολεμώντας τα γερμανικά φύλα ή από το ξίφος ενός Καρχηδόνιου στρατιώτη, στη μάχη των Καννών, την στιγμή που όρμησα σαν λιοντάρι για να προστατεύσω την αιώνια πόλη, όταν ακούστηκε η φράση: "Ο Αννίβας προ των πυλών".
Ότι και να είχε συμβεί, το αποτέλεσμα ήταν ότι γύρισα νικητής και βρισκόμουν σε ένα από τα διάσημα λουτρά της Ρώμης, περιμένοντας μια σκλάβα από την Συρία, η οποία θα μου χάριζε μερικές στιγμές απόλαυσης και ηδονής, διώχνοντας μακριά τις θλιβερές εικόνες που είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου.
Μια κληρονομιά που απέκτησα κατά τη διάρκεια των παράλογων πολέμων, στους οποίους συμμετείχα.
Η επιλογή της Συρίας, ως εθνικότητα της κοπέλας, δεν έγινε τυχαία καθώς η Εμμανουέλλα είναι πολύ μελαχρινή και το δέρμα της είναι αρκετά σκούρο.
Μετά από αρκετά λεπτά, ήρθε το κορίτσι στο δωμάτιο, επαναφέροντάς με στην πεζή πραγματικότητα.
Μόλις μπήκε μέσα, έβγαλε τα τακούνια και διαπίστωσε ότι είχε ξεχάσει το λάδι, το οποίο θα μου άπλωνε στο σώμα κατά τη διάρκεια του μασάζ. Έκανε μεταβολή για να πάει να το πάρει και πριν φτάσει στην πόρτα, έφαγε μια τούμπα και τσακίστηκε.
Εγώ, κύριος, της είπα να προσέχει μην πέσει και ας είχε φάει τα μούτρα της πριν από λίγο. Για να την κάνω να αισθανθεί άνετα της σχολίασα, πως μπορούσε και περπατούσε άνετα με δωδεκάποντα τακούνια, ενώ με γυμνά πόδια σκόνταψε.
Γέλασε, βγήκε έξω για να φέρει το λάδι και μπήκε ξανά στο δωμάτιο για να ξεκινήσει το πρόγραμμα.
Ξάπλωσα μπρούμυτα, όπου άρχισε να μου κάνει μασάζ σε όλη την πλάτη και τον αυχένα, για αρκετά λεπτά της ώρας.
Έπειτα γύρισα ανάσκελα, όπου έκατσε λίγο από πάνω μου, σε τέτοια στάση, ώστε να μπορώ να γλύφω τα όμορφα στήθη της. Μετά από λίγο με πρόσταξε να σηκωθώ, ώστε να μου προσφέρει ισπανικό, όπου το απόλαυσε περισσότερο από εμένα.
Μόλις τελείωσα με τα βυζιά της, ξάπλωσα και άρχισε να με γλύφει στο σώμα, ενώ σταδιακά κατέβηκε προς την ευαίσθητη περιοχή, όπου άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια.
Έβγαλε την γλώσσα της και μου τα έγλυφε με τέτοιο τρόπο, λες και σάλιωνε γραμματόσημο. Άρχισα να γαργαλιέμαι και της είπα να σταματήσει να το κάνει με αυτό τον τρόπο.
Συμμορφώθηκε στις υποδείξεις μου, άρχισε να μου τα ρουφάει και μετά από λίγο ξεκίνησε την πίπα, η οποία ήταν πολύ καλή και βαθειά.
Αφού φτιάχτηκα, ξεκίνησα να την γαμάω ιεραποστολικά, όπου δεν γουστάρει καθόλου τα φιλιά, λέγοντάς μου δικαιολογίες του τύπου ότι δεν μάσησε τσίχλα πριν, ότι καπνίζει κτλ.
Την γύρισα για πισωκολλητό, όπου σε αυτή τη στάση έφαγε πάρα πολύ δυνατό γαμήσι. Έβλεπα την κωλάρα της στα τέσσερα και την γαμούσα με πολύ δύναμη, τραβώντας την από τα μαλλιά και δίνοντάς της μπάτσες στα κωλομέρια. Αυτή άντεχε και γούσταρε, παροτρύνοντάς με να γίνω πιο βίαιος, πράγμα που έκανα.
Μετά από αρκετά λεπτά, αλλάξαμε στάση, βάζοντάς την να κάτσει πάνω μου. Την ώρα που την πηδούσα σε αυτή τη στάση, κοίταζα παράλληλα τον καθρέπτη, λέγοντάς της ότι μου αρέσει να βλέπω.
Τότε, αυτή σηκώθηκε όρθια και πήγε μπροστά στον καθρέπτη, λέγοντάς μου να την πηδήξω πισωκολλητό στα όρθια, όπου και σε αυτή τη στάση έφαγε δυνατό γαμήσι.
Ξάπλωσα πάλι και την ξαναπήρα ιεραποστολικά, μέχρι που κατάλαβα ότι θα τελείωνα και της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά, πράγμα που έκανα, αφού τον έπαιξα λίγο.
Η Εμμανουέλλα εκτός από γελαστό κορίτσι, αποδείχτηκε σκυλί του πολέμου στο κρεβάτι. Δέχεται αδιαμαρτύρητα σχεδόν τα πάντα και δεν δυσανασχετεί, αν την ταλαιπωρήσεις λίγο παραπάνω.
Εγώ σκουπίστηκα, ντύθηκα, ευχαρίστησα την τσατσά και κατέβηκα κάτω για να πάρω τον δρόμο της επιστροφής.
Παράλληλα σκεφτόμουν την απόφαση που είχα πάρει τις τελευταίες εβδομάδες, να κλείσω την καριέρα μου. Κάτι που είχα επιχειρήσει και άλλες φορές στο παρελθόν, αλλά πάντα κατρακυλούσα.
Αυτή τη φορά, όμως, ήμουν αποφασισμένος να κλείσω τον κύκλο του σπέρματος που είχα ανοίξει από τον Σεπτέμβριο του 1996.
Ήταν τόσο έντονο το συναίσθημα, από αυτή την απόφαση, που τα μάτια μου άρχισαν να σπινθηρίζουν, σε τέτοιο βαθμό, που όταν έστρεψα το βλέμμα μου στον ουρανό και κοίταξα το φεγγάρι, αυτό χλόμιασε επιτόπου.
Περπατώντας τον δρόμο του γυρισμού, πέρασα έξω από το δημοτικό κοιμητήριο της Μεταμόρφωσης. Στάθηκα, κοίταξα τα μνήματα και έδωσα μια υπόσχεση στον εαυτό μου, να πάρω εκδίκηση για όλες τις ψυχές αυτών που είχαν αδικηθεί και δεν μπορούσαν βρουν ανάπαυση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panosmp3

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2014
χαχαχα κλαίγουσι υπό τους γέλωτας....σε εμένα μου ορκιζόταν ότι δεν καπνίζει, παρόλο που μύριζε από πάνω μέχρι κάτω νικοτίνη...καλά μην τρελλαθούμε...άμα είναι έτσι τα σκυλιά του πολέμου....Κεφάλι σε τοίχο!τι να πουν κάτι Μαρίνες, Τζούλιες, Λίντες και δε συμμαζεύεται...Γερο-μύστης
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Από τη μάχη στις Κάννες στην καλύτερη περίπτωση ως επιζών να επέστρεψες όχι ως νικητής Ρωμαίε!
21 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο φίλε, δεν συγκρίνεται, ειδικά με την Λίντα, την οποία έχω γαμήσει αρκετές φορές. Απλά, εκείνο το βράδυ της έριξα τόσο δυνατό γαμήσι, που δεν έβγαλε άχνα. Με βάση στη μία και μοναδική μου επίσκεψη, βασίζεται η κριτική.
21 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπό αυτή την έννοια θεώρησα τον εαυτό μου νικητή, αφού και στη μάχη με τα γερμανικά φύλα, την οποία αναφέρω, ο ρωμαϊκός στρατός υπέστη πανωλεθρία.
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απλα προσκυνω..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5