Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108051
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πει κανεις για αυτο το κοριτσι, σπανιζουν νομιζω τετοιες υπηρεσιες που προσφερει η εφη, για μενα αλλα και για πολλους απο τι καταλαβα ειναι τοπ ασχετα αν στην εμφανιση δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο. Πηγα που λετε αργα, σχεδον επανω στην αλλαγη (στις περισσοτερες κοπελες αυτο δεν ειναι καλο γιατι αμα εχουν ολη μερα δουλεια στο τελος ειναι καπως πεσμενες) στην εφη αυτο δεν ισχυει, ηρθε κοντα μου μιλησαμε λιγο μιας και ειμαστε γνωστη αρκετα χρονια και στην συνεχεια εκατσε επανο στον γυμνο μου πεος τριβοντας το νινακι της για αρκετη ωρα. Χωρις ιχνος βιασυνης και αφου τελειωσαμε με τα προκαταρτικα και ενο μου εγινε καγκελο, περασαμε στην εκπληκτικη πιπα που κανει χωρις δοντι και σχεδον να τον βαζει ολο στο στομα, νομιζω τι κανει τελεια, πραγματικα μπραβο στο κοριτσι.Στο σεξ εφαρμοζει διαφορους τροπους για να σε κανει καλα, σημερα αρκεστηκαμε στα παραδοσιακα αυτη απο επανω και μετα τελειωμα με αυτην απο κατω με πραγματικα δυνατο σφυροκοπημα, δυστυχως δεν προλαβα να την γυρισω στα τεσσερα οπου επισης το κανει πολυ καλα. Κυριοι οσοι δεν την ξερετε να πατε να την δοκιμασετε και απλα να ξερετε οτι θα κολλησετε και θα θελετε μετα να ξαναπατε συνεχεια, αυτη ειναι η ΕΦΑΡΑ μια κοπελα διαμαντι για την πολη μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Έφη
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Την τελευταία φορά που πήγα βρωμούσε ποδαρίλας. Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1