Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 62 10
Sex Studio 185494
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για μια ακόμη φορά, η μαύρη μου η μοίρα, με έφερε να περιφέρομαι στους δρόμους της Αθήνας, χάριν κάποιων επαγγελματικών, εντελώς ανούσιων υποχρεώσεων, οι δρόμοι γεμάτοι κίνηση, ο κόσμος βυθισμένος στις σκέψεις του, περπατούσε και οδηγούσε σαν υπνωτισμένος σε ένα παράλληλο σύμπαν. Περίπου σε τέτοια κατάσταση και εγώ, αρχικά οδηγήθηκα στην "παγίδα" της σέξυ μιλφ Λάουρας στο γνωστό στούντιο στον Άγιο Δημήτριο, αλλά η μοίρα μου επιφύλασσε ένα ακόμα αδυσώπητο χτύπημα καθώς απουσίαζε. Έτσι προσπαθώντας να συνέλθω, μπόρεσα και βρήκα τα ψυχικά αποθέματα και οδηγήθηκα εντελώς τυχαία σε αυτό το μαγαζί. Εργαζόμενη κοπέλα η Αλίσα. Είχα καιρό να τη δω και ειλικρινά εντυπωσιάστηκα. Μιλάμε για τη Τζούλια Αλεξανδράτου των στούντιο...αλλά σε μινιόν έκδοση. Πλέον με καρέ μαλλί, ξανθό, πράσινα μάτια, μικρό στήθος όμορφο, κορμί "λαμπάδα", σφιχτό και γυμνασμένο, με περιφέρεια και πόδια τρομερά σφιχτά και καλοσχηματισμένα. Αφού έκανα νοερά "κόλλα πέντε" με το μεγαλοδύναμο, και αψηφόντας τα αντικρουόμενα σχόλια για τις υπηρεσίες της, μπήκα στο δωμάτιο με πρόγραμμα 69 στα 70 ευρώ. Η υπηρεσία ευγενική, χαμογελαστή, μάλιστα μου άφησε όσο χρόνο ήθελα μέχρι να αποφασίσω...

Ντουζάκι γρήγορο για να χαλαρώσω από το στρες, και δεν άργησε να έρθει και το κορίτσι. Αμέσως διέγνωσα τη διάθεσή της για χαλαρές καταστάσεις και ηρεμία κάτι που μου άρεσε. Λίγες κουβέντες για το καλοκαίρι και τις διακοπές, κάποια χάδια και φιλιά περιφερειακά τα οποία μου προκάλεσαν το επιθυμητό αποτέλεσμα μιας και τέτοιο κορμί σπάνια συναντάς. Ξαπλωμένος εγώ, ήρθε εκείνη από πάνω μου και μου προσέφερε τα στηθάκια της για περιποίηση κάτι που έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση. Οι ρώγες ανταποκρίθηκαν άμεσα όπως και η Αλίσα φρόντισε να ανεβάσει και άλλο τη θερμοκρασία με ωραίους αναστεναγμούς, και ωραία λόγια. Βλέποντας ότι έχω ερεθιστεί φουλ, γύρισε σε στάση 69, μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό της. Εγώ παράλληλα επιδόθηκα σε ένα από τα πιο έντονα και αισθησιακά στοματικά που έχω κάνει. Εκπληκτική συμμετοχή από μέρους της, με κουνήματα λεκάνης, δε χόρταινα το πεντακάθαρο και μοσχομυριστό αιδοίο της, ενώ εκείνη έκανε συνεχείς "επιθέσεις" στο πέος μου, πότε γρήγορα, πότε αργά και με αρκετά deep throats...Έτσι συνεχίσαμε για αρκετά λεπτά...

Με μια κίνηση έφερα τα πάνω κάτω και βρέθηκα εγώ ανάμεσα στα πόδια της να συνεχίζω για λίγο το στοματικό μου προς εκείνην, ενώ με προέτρεψε να "της το χώσω"...Ξεκίνημα σε ιεραποστολικό, με το θέαμα να είναι μαγευτικό, με εκείνη να μορφάζει ηδονικά, να τρίβει το στήθος της και εμένα. Πολύ καλή ευλυγισία, έφερε τα πόδια της πίσω στο κεφάλι της και η διείσδυση έγινε πιο έντονη. Πολύ σφικτή μου προσέφερε καλή αίσθηση ενώ δεν είπε όχι στα παιχνίδια μου με τα περιποιημένα πατουσάκια της. Στη συνέχεια ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου, με εκείνη να φωνάζει ελαφρώς πιο έντονα και να συμμετέχει σε καλά επίπεδα...Γύρισμα στα 4, όπου το σφιχτό της κωλαράκι και η μαλακή της επιδερμίδα ήταν χάρμα οφθαλμών. Καλό στήσιμο, όπου επέτρεπε την βαθιά διείσδυση, την κράταγα από τους ώμους και μέσα σε έντονους ρυθμούς και αναστεναγμούς με βρήκε το τέλος μέσα στο αιδοίο της μετά από λίγα λεπτά. Και η αθεόφοβη, αντί να φύγει μακριά μου, συνέχισε να κινείται προς το μέρος μου, με δύναμη, μέχρι να με στραγγίξει...κάτι που μου προσέφερε έξτρα ευχαρίστηση.

Η συνάντησή μου με την Αλίσα, είχε απρόσμενη τροπή, μου έδωσε ευχαρίστηση και ηδονή που επιζητούσα, και ενώ στην ουσία αποτελούσε "χρυσή" αλλαγή κατάφερε να παίξει σαν βασική. Πλέον έχει πολύ καλές υπηρεσίες, καλή συμμετοχή, σέβεται τα λεφτά του πελάτη και προσπαθεί να τον ικανοποιήσει στο μέγιστο βαθμό...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2014
λαγε ειναι η ιδια κοπελα που εμφανιζεται και στο οριενταλ της αντζελας?
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

oh yes!!Κουλ
22 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο Οριενταλ εμφανιζόταν με το ίδιο όνομα!; Btw, εκεί έκανε κάνα εξτραδάκι ή παπάρια, διότι μας το παίζει πολύ παρθένα στο Τριγέτας.. ( Στείλτε pm please )
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3