Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173343
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφη στην Κωλετη μετα απο πολυ καιρο, για την Αφροδιτη. Η Αφροδιτη μεγαλωσε και κατατασετε πλεον στα προ-μιλφακια, σαν 1η ματια στην υποδοχη δεν με ενθουσιασε, αν δεν την ηξερα ισως να μην περνουσα, αλλα μου δημιουργησε καποιον προβληματισμο μηπως δεν ειναι στις καλες της μερες...
Με το που μπηκε η Αφροδιτη στο δωματιο, αυτο ηταν η παλια προσχαρη, ευδιαθετη, χαμογελαστη Αφροδιτη, ξανθο καρε μαλακι, της παει πολυ, το σωμα της αψεγαδιαστο, το προσεχει παρα πολυ, προκαταρτικα που δεν υπαρχουν στο κρεβατι, συνεχεια ερωτησεις πως μου αρεσει και πως την θελω, πιπα απλα για οσκαρ.?? βραβειο νομπελ.?? δεν ξερω και εγω γιατι, απλα νωμιζα οτι ενδιαμεσα δεν υπηρχε προφυλακτικο αλλα κατευθειαν η γλωσσα της πανω στον πεοκεφαλο μου, τον εβαλε ελαχιστα στις βυζαρες τις αναμεσα, εεε αυτο ηταν τα σπερματιζωαρια ηταν ετοιμα για εναποθεση. Κρατηθηκα οσο μπορουσα στις 2 επομενες στασεις που καναμε, και στις 2 η Αφροδιτη απλα επιδοθηκε με μια λεξη με ολη την μαεστρια της, δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις αυτη την κοπελα που με τοσο παθος και ζηλο κανει αυτο που κανει, και ερχετε τοσο κοντα με καποιον αγνωστο...ηθελα να την αγγαλιασω και να την ευχαρηστισω πραγματικα...
Αφροδιτη .-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού