Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325814
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταθεση στο πλαινο μαγαζι.
Καρμεν ξανα, και ισως...η τελευταια φορα. Τελευταια φορα γιατι μερικες λεπτομεριες κανουν την διαφορα, σαφως περασα τελεια και σε αυτη την συνευρεση μας. Αλλα μερικες φορες παραγνωριζεσε και καλα ειναι ενας απο τους 2 να κανει περα και στην προκειμενη περιπτωση αυτος ειμαι εγω.Σπασίκλας
Ολα καλα στο δωματιο, η Καρμεν εμφανησιακα δεν εχει αλαξει καθολου, παραμενει ενα super basty γκομενακι, με τις μπουταρες της, και τις βυζαρες τις.!! Γλώσσα ξανθια προστυχοφατσα.! προκαταρτικα στα ορθια, πεταξε κατευθειαν τα οπλα της, τις θεικες βυζαρες της, προκαταρτικα συνεχιστηκαν στο κρεβατι, πιπα προστυχη με παθος στα ορθια ξανα, να τον φτυνει συνεχεια, να γλυφει και να ρουφαει τις αρχιδαρες με μανια. Βρωμολογα για την μουναρα της, για τις βυζαρες τις, μια σταση αξιζε να ξεφορτωσω το φορτιο, ιεραποστολικα, εκει εκανε το πρωτο φαουλ προσπαθησε να με ντουμπλαρει χαιδευοντας μου τα αρχιδια, σαν να ηθελε να χυσω γρηγορα, ημουν ηδη φορτωμενος και καυλωμενος με αυτα που που εκανε πριν το σεξακι, οποτε μου εκατσε λιγο στραβα η κινηση, ελαφρα πεταχτα φιλακια στα χιλια, και τελος κουβεντουλα μετα και υπονουμενα ισως για συναντηση εκτος μαγαζιου.?? Χμμμ; μπορει να παρανοησα δεν ξερω, τα οποια δεν εδωσα και βαση, δεν ανταπεδωσα στην κουβεντα μιας και δεν γουσταρω εκτος, και αλαξα συζητηση.
Περασα καλα δεν μπωρω να πω, το 9 στην διαθεση της κοπελας τα λεει ολα, αλλα κατι δεν μου εκατσε καλα, οποτε βγαζω προσωρινα την Καρμεν εκτος fuck standards. Σαφως παραμενει σταθερη αξια, και καποιος που θα την πληρωση θα ανταμηφθει στο επακρο με τις επιδοσεις της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού