Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταθεση στο εμπρος μαγαζι.
Την Φραντζεσκα απο τις φωτογραφιες της, την εκανα για μιλφ, αλλα τελικα ξεγελαστηκα, περασα να την δω περισοτερο για τις εντυπωσιακες βυζαρες που εβλεπα, και αν μου εκανε κλικ, θα την πληρωνα. Στο σαλονακι βγηκε αλαφιασμενη απο το δωματιο, φωροντας ενα χρυσαφι συνολακι, με κλικαρε και εδωσα τα 40€ στην τσατσα, στο δωματιο χρησημοποιησα το ντουζακι και περημενα την κοπελα ετοιμος για μαχη. Αργησε θα ελεγα, οταν μπηκε την ειδα με αλλη εμφανηση, ψιλονταρντανουλα, μπουταρες.!! τοπλεςς, πεταγμενες τις βυζαρες τις σε κοινη θεα, φορουσε ασπρες ζαντιερες και ασπρο καλτσον και απουσιαζε το βρακακι.!! Γλώσσα της την επεσα στα ορθια οπου με αφησε να περιποιηθω τις βυζαρες της, σιλικονατες μετριας ποιοτητας θα ελεγα, μεγαλη ρωγα, επισης μου δικαιολογηθηκε οτι αργησε επειδη εκανε μπανακι, παντως εγω την βρηκα πεντακαθαρη σε ολα τα σημεια. Στο κρεβατι προσφερε προκαταρτικα και οταν την ξαπλωσα ανασκελα και ηρθα αντιμετωπος με την θεα απο τα σημαδια ουλες κατω απο τα βυζια της απο την εισοδο της σιλικονης, ο γιατρος χασαπης.!! Δαχτυλακια στο μουνι αφησε, η πιπα της παρα πολυ καλη, την ενιωθα, γαμιθηκε για αρχη σε reverse cow girl, η κωλαρα της φαρδυα για πολες σφαλιαρες, ιεραποστολικα μεχρι να μπω μεσα τις εκανε κατι παιχνιδακια, αλλα μετα εκλεισε τα ματια και χαθηκε στα βογγυτα της. Ψιλοκουβεντουλα μετα το χυσιμο, ποιο πολυ κοπλιμεντα προς εμου, παπαριες μαντολες, σαν να ηθελε να δικαιολογηθει για καποιο λαθος της το οποιο δεν εκανε, γενικα δεν μου εδειξε σημαδια ξεπετας, εδειξε να το γουσταρει, δεν ειχα πολες απετησεις απο αυτη περα του ξαλαφρωματος.
Αν θα την ξαναπροτιμουσα.?? στα κοντα δυσκολα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Φραντζέσκα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού