Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αννούλα την γνωρίζω αρκετό καιρό από τότε που ήταν στα μπροστινά μπουρδελάκια της Φυλής...Είχα περάσει μαζί της αρκετές φορές τότε αλλά μετά για ένα χρονικό διάστημα είχαμε χαθεί...

Αρκετές φορές το τελευταίο καιρό την συναντώ σε τσάρκες μου αλλά βρισκόμουν σε δίλημμα για το αν θα περάσω,παρόλο που μαζί της είχα άριστες εντυπώσεις...

Έτσι λοιπόν αφού το πήρα απόφαση τη Παρασκευή το απόγευμα και ύστερα από μία μίνι τσάρκα μπήκα στο παραπάνω ίδρυμα...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε την Αννούλα.Αμέσως πέρασα στο δωμάτιο,έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει και μετά από περίπου πέντε λεπτά εμφανίστηκε στο δωμάτιο...Ξεκινήσαμε τα τριψίματα ενώ εκείνη με φιλούσε στο στήθος και το υπόλοιπο σώμα.Αμέσως ανταποκρίθηκα και εγώ δίνοντας της κάποια πεταχτά φιλιά.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη ενός πολύ καλού στοματικού.Περιποίηση όλης της περιοχης με καραμέλωμα και έμφαση στα α@@@κια.
Έναρξη στο σεξ με την Αννούλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν σε πολύ καλά επίπεδα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...
Ξάπλωσε για λίγο δίπλα μου και μιλήσαμε για πιο παλιά λέγοντάς μου πως δε θυμάται και πολλά πράγματα...Μάζεψε το εσώρουχό της και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αννούλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2014
Πως ειναι αυτη η Αννούλα ρε φίλε;Ψηλη ξανθια με κοντό μαλλι και τατουάζ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1