Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συγκεκριμένη συνεύρεση έγινε λίγες ώρες μετά από το ξεφόρτωμα στο στόμα της Αναστασίας (βλέπε κριτική με τίτλο: "Κωδικό όνομα: ΑΚΑΠΟΤΟΣ").
Ως συνήθως, τις τελευταίες ημέρες, ξεκίνησα για το Golden Studio, μπας και πετύχω την Εύη. Ως συνήθως, όμως, αυτή απουσίαζε με αποτέλεσμα να μένω με την τσαπού ανά χείρας.
Το ίδιο συνέβη και την συγκεκριμένη ημέρα. Μάλιστα πλήρωσα και 10€ ταξί, διότι είχα πάει τη μηχανή για service και δεν υπήρχε άλλος τρόπος για να φτάσω μέχρι εκεί, αφού έπρεπε να αλλάξω πολλές συγκοινωνίες. Όπως καταλάβατε, δεν είχα ούτε την διάθεση, αλλά ούτε και το κουράγιο για να το κάνω.
Αφού έφαγα την ήττα μου, για άλλη μια φορά, βγήκα έξω απογοητευμένος και μη θέλοντας να γυρίσω πίσω στο σπίτι άπραγος, αποφάσισα να πάω περπατώντας και να επισκεφτώ τα στούντιο επί της Τατοΐου 58.
Μπήκα πρώτα στο κάτω, όπου δεν ενθουσιάστηκα από τις δύο κοπέλες που μου παρουσίασε η τσατσά και έπειτα ανέβηκα στο πάνω για να δω τι έπαιζε και εκεί.
Δούλευαν και σε αυτό δύο κοπέλες, μία που ούτε καν την θυμάμαι και η Ναταλύ, η οποία όταν πήγα να φύγω, μπήκε μπροστά στην πόρτα και μου έφραξε τον δρόμο, για να με εκβιάσει με αυτό τον τρόπο, ώστε να περάσω μαζί της στο δωμάτιο.
Με ρώτησε τι πρόγραμμα ήθελα και της είπα πρωκτικό, αλλά της εξήγησα ότι δεν μπορούσα να δώσω 100€. Με ρώτησε πάλι, πόσα μπορούσα να δώσω και της απάντησα 80€. Στράβωσε, αλλά μόλις σκέφτηκε την προοπτική να μην πάρει ούτε αυτά, πήγε πάσο.
Η Ναταλύ είναι μία γυναίκα, η οποία οδεύει προς τα σαράντα, ξανθιά, ψηλή, με αρκετά καλό σώμα, αξιοπρεπή κώλο και τριάρι φυσικό βυζί. Από την ομιλία της κάνει μπαμ ότι είναι Αλβανίδα, αν και συστήνεται με άλλη εθνικότητα.
Μόλις έβγαλα από το πορτοφόλι και της έδωσα δύο πενηντάρικα, για να την πληρώσω, με αποκάλεσε καργιόλη. Μάλλον υπέθεσε ότι μπορούσα να της δώσω όλο το ποσό, αφού το διέθετα και δεν υπήρχε λόγος να της κάνω σκόντο.
Μπήκα στο δωμάτιο, το οποίο διέθετε ντουζιέρα, αλλά χωρίς νιπτήρα, γδύθηκα, μένοντας μόνο με το μποξεράκι και ξάπλωσα προσεκτικά, γιατί πριν από μία εβδομάδα αφαίρεσα ένα λίπωμα από το δεξιό μέρος της πλάτης μου και είχα ράμματα.
Μετά από λίγα λεπτά μπήκε μέσα και η Ναταλύ. Άφησε τα ρέστα στο κομοδίνο και ξεκίνησε τον αγώνα, αρχίζοντας με γλείψιμο στο στήθος. Κατέβηκε σταδιακά προς την ευαίσθητη περιοχή, γλύφοντας πρώτα τα αρχίδια, πριν πάρει τον πούτσο μου στο στόμα της, ακάποτα, και αυτό για να μην έχω παράπονο, όπως μου είπε.
Μόλις φτιάχτηκα της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό. Δεν είχε κανένα πρόβλημα, όταν άρχισα να την γαμάω δυνατά σε αυτή την στάση. Μάλιστα της έδωσα και κάποια φιλιά και ενώ δεν πολυγούσταρε, μου ανταπέδωσε και αυτή κάποια.
Ειλικρινά, δεν θυμάμαι να την πήρα πισωκολλητό. Θυμάμαι μόνο να την γυρίζω για πρωκτικό, όπου έβαλε λιπαντική κρέμα και άρχισε να με καθοδηγεί, δίνοντάς αυτή τον ρυθμό που την βόλευε.
Ο κώλος ήταν και το μοναδικό σημείο της συνεύρεσης, το οποίο δεν ευχαριστήθηκα, καθώς με είχε περιορισμένο και δυσανασχετούσε, λόγω του πόνου.
Μόλις κατάλαβα ότι ερχόταν το τέλος, της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά. Δεν μου χάλασε το χατίρι και αφού τον έπαιξα λίγο, τα έριξα όλα πάνω τους.
Σκουπιστήκαμε και οι δύο, σχολιάσαμε κάτι που με ρώτησε για αρκετή ώρα, με αποχαιρέτησε και έφυγε.
Αν και ουσιαστικά με ανάγκασε να περάσω μαζί της, δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα ή ότι δεν πέρασα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.168
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2014
Επιτέλους! Εύγε! Και του χρόνου!!!
17 Σεπτεμβρίου, 2014
Οι λεπτομέρειες στην περιγραφή τα σπάνε, είναι επικές !!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2