Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
την συγκεκριμενη κοπελα την εχω πετυχει ενα πρωινο στην Α.Γ 50 πηγαινοντας να βρω την φλωρη. Μελαχρινη τουμπανα σιλικονατα μετριου αναστηματος κλασσικη ομορφα πληθωρικη "ελληνιδα" με ωραιο χαμογελο κ βλεμμα με πολλες υποσχεσεις. Εκεινο το πρωινο δεν περασα εχοντας ορεξη για φλωρη κ μινιον καταστασεις αλλα την ειχα στο μυαλο μου εδω και καιρο(κακως φυσικα). Αργα αποψε κανοντας μια τσαρκα την πετυχαινω στο εν λογω καταστημα. Ο κυριος τσατσος ευγενικοτατος μου την παρουσιαζει...κατερινα κ αυτη με βλεμμα ολο υποσχεση με πειθει(τον μαλακα). Στην πορτα ο κυριος μου λεει τα προγραμματα(ΕΔΩ ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ) επιλεγω απλο με 30 κ του λεω να δουμε κ αν ειναι γινομαστε πελατες κ αλλη φορα με καλυτερα προγραμματα και μου απανταει πως αν θα θελησω και ενδιαμεσα αλλαζει το προγραμμα. Μπαινω κ σε λιγο μπαινει κ η κατερινα....Χωρις συστασεις ορθιος οπως ειμαι μου βγαζει βρακι κ βουταει τον πουτσο κ αρχιζει πιπα. προκαταρκτικα 0 . πιπα καλουτσικι μ αρκετο δοντακι αλλα το ολο σκηνικο χωρις να εχω επαφη με το σωμα της κ χωρις να με αφηνει να παρω πρωτοβουλια με ξενερωνει με αποτελεσμα ο μητσος να στεκει αταραχος με μια ελαφρα ανυψωση. η πιπα σταματαει κ η κοπελια ανεβαινει να με καβαλησει. πραγμα που αποδειγθηκε επικινδυνο διοτι ημιθανης ο μητσος δυο φορεσ βγηκε με κινδυνο καταγματος...Η συνεχεια τραγικη.γυρναει στα 4 και ημουν που ημουν νεκρος,μυρισα κ με αποτελειωσε. ιχθυοσκαλα μηχανιωνα 3 το μεσημερι προς σχολασμα...μπαγιατιλα απο κεφαλοπουλα κ μπακαλιαρουσ...δεν αντεξα...την γυρναω ιεραποστολικα οπου κ μειωθηκε εν μερη η μποχα οπου κ βαρεσα λιγο ωσπου κ ξενερωσα εντελως κ σηκωθηκα να φυγω
Και σαν να μην εφτανε ολο αυτο το σκηνικο συμβαινει κ το εξης περιεργο που δεν μου εχει τυχει εδω κ 16 χρονια που ειμαι πελατης σε τετοια μαγαζια ανα την ελλαδα. ενω κεπλενα την μποχιλα απο το πουλι μου η κοπελα περιμενε στο νυπτηρα κ σε καποια φαση μου λεει..."να σε περιμενω εδω" και της απανταω νομιζοντας οτι με πειραζει....μαζι θα φυγουμε?....κ με εκπληξη ακουω..."γι αυτα που συμφωνησαμε? τα εχτρα?..." Μενω μαλακας για δευτερολεπτα κ της λεω ποια εξτρα?πλακα μου κανεις?...μου λεει καλα οκ κ βγαινει. ημουν ετοιμος να βγω κ να πιασω τον τσατσο να δω τι παιζει αλλα ειχε κοσμο εξω...βγηκα....με χαιρετισαν κ οι δυο κ εφυγα. Προφανως ψαχναν για μεταμεσονυχτιο μαλακα να του απονειμουν χρυσο μεταλλειο αλλα δεν τους εκατσε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
paok1981
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού