Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σε αυτή την κριτική δεν έχω σκοπό να μακρηγορήσω, γράφοντας ανούσιες λεπτομέρειες, διότι δεν έχω καθόλου όρεξη μετά από δύο σερί φόλες που έφαγα στο συγκεκριμένο στούντιο.
Ψάξε-ψάξε, την πέτυχα τελικά την Εύη, η οποία είχε καθυστερήσει για άλλη μια φορά να πάει στη δουλειά της. Πλήρωσα 90€ για πρωκτικό, αφού πέτυχα μία έκπτωση της τάξεως των 10€.
Στο δωμάτιο η Εύη κάνει περίπου τα ίδια με την Μαρία, πράγμα που με έκανε να σκεφτώ ότι είναι ίδια σειρά και έχουν περάσει την ίδια εκπαίδευση (ΙΕΚ Ξεπετόπουλος).
Μηδενικά προκαταρκτικά, παρά μόνο ένα μονότονο και μηχανικό παίξιμο του πέους. Το κορίτσι απαξιώνει ακόμη και να σε ακουμπήσει στο σώμα, λες και είσαι κάποιος διακονιάρης. Πίπα κάνει αρκετά καλή και βαθειά, χωρίς όμως να ακουμπάει καθόλου τα αρχίδια.
Ξεκίνησα με ιεραποστολικό, όπου πήγε να βάλει και αυτή τα πόδια της με τον ίδιο τρόπο που τα είχε τοποθετήσει η Μαρία, για να μην μπορείς να την σπρώξεις.
Γαμώ την πουτάνα μου! 18 χρόνια γαμάω σε μπουρδέλα, είχα πέσει σε ξεπέτες ολκής, αλλά τέτοια αποφυγή δεν είχα ξαναδεί. Τι στο διάολο, πριν βγουν στο κλαρί έκαναν μαθήματα MMA και ειδικεύτηκαν σε τεχνικές grappling;
Διαβασμένος από το φιάσκο της προηγούμενης ημέρας, της σήκωσα κατευθείαν τα πόδια και άρχισα να την γαμάω δυνατά.
Κατά τη διάρκεια του σεξ έβγαζε τα πιο ψεύτικα βογγητά που έχω ακούσει ποτέ μου. Ήταν τόσο fake οι κραυγές της, που δεν έπειθαν ούτε μαθητές νηπιαγωγείου, οι οποίοι είχαν πάει να παρακολουθήσουν κουκλοθέατρο.
Είχαν ένα συγκεκριμένο και επαναλαμβανόμενο ρυθμό και στο τέλος κατάληγαν σε μία χαρακτηριστική τσιρίδα.
Της είπα να γυρίσει για πρωκτικό και την ώρα που γύριζε, για να πέσει στα τέσσερα, είδα το μουνί της, το οποίο είχε τόσο πολύ κρέμα, που παρά το σπρώξιμο που της είχα ρίξει, η ποσότητα που παρέμεινε πάνω ήταν τόσο μεγάλη, που αναρωτήθηκα πόσα κιλά είχε βάλει πάνω, πριν έρθει στο δωμάτιο.
Στο πρωκτικό υπάκουσε στις υποδείξεις μου, όσον αφορούσε τη στάση που θα έπαιρνε και αφού έβαλε λιπαντική κρέμα, ξεκίνησα τον σοδομισμό.
Γαμούσα για πάρα πολλά λεπτά της ώρας και με ένταση, με σκοπό να της σκίσω άγρια τον κώλο. Δεν καταλάβαινε τίποτα και συνέχισε να βγάζει εκείνα τα μουφατζίδικα βογγητά, με την τσιρίδα, η οποία είχε αρχίσει να μου την σπάει.
Μετά από αρκετή ώρα, έχυσα δυνατά μέσα στον κώλο της και παρέμεινα εκεί, για λίγο, ώστε να το απολαύσω, αφού ήταν το μοναδικό σημείο της συνεύρεσης που ευχαριστήθηκα.
Η Εύη είναι μια ευγενική νεαρή κοπέλα, έως 25 ετών, ψηλή, μελαχρινή με όμορφο πρόσωπο, φοράει πράσινους φακούς στα μάτια, έχει μαύρα, μακριά, κατσαρά μαλλιά, πολύ μικρό βυζί και αφράτη κωλάρα.
Δυστυχώς στο σεξ η όλη συμπεριφορά της είναι επιτηδευμένη. Δεν έχει διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη και είναι φυγόπονη, με αποτέλεσμα να τρώει φόλα όποιος περνάει μαζί της στο δωμάτιο.

ΥΓ: Στο τέλος της κριτικής που ανέβασα, με τίτλο "Κωδικό όνομα: ΑΚΑΠΟΤΟΣ", είχα γράψει ότι θα ακολουθούσαν δύο κριτικές. Δεν είναι αυτές οι δύο που έγραψα για το Golden Studio. Αυτές ήταν έκτακτες και μπήκαν σφήνα, διότι προέχει η άμεση ενημέρωση των συναγωνιστών, με σκοπό να σωθούν όσο πιο πολλά ευρώ γίνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύη
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2014
ρε φίλε πραγματικά...έχεις κάποια συγγένεια με τον επίτιμο?? όλες οι κριτικές σου είναι "μαύρες"...
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Καλή, ουσιαστική και διασκεδαστική και αυτή η κριτική σας, κ. info! Εύγε!
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Τρελή ενημέρωση πέθανα στα γέλια ,άκου mma και grappling + απο μενα!!
K
Kenpachi14
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό είναι και δική μου απορία, κ. lagonisian, την οποία έχω κατ΄ επανάλειψη διατυπώσει. Όταν όμως του τα γράφω, αυτός με υβρίζει. Πάταξον μεν, άκουσον δε [ Θεμιστοκλής του Νεοκλέους ο Φρεάριος, 527 π.Χ. - 459 π.Χ.] Γερο-μύστης
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Anal-υτική κριτική & διασκεδάστικό το ύφος σου. Κρίμα που ήταν για φόλα...
28 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

pia fola kale 2 metra koritsi me telies analogies kathari fatsoyla san na sou vgike ithopio apo tv kai les kai fola tin dkomases? gia se parakalo oles i kopels mas einai new sto xoro h pio palia einai 3 xronia oti kenoyrio kiklofori kamia pou na exei proipiresies apo mpoyrdela oles koritsia morfomen me sevasmo kai ithiki h perisoteres ellinides pou kolaei afto? oti h morfosi kai h oxi proipiresies se mpordela kai se anonima magazia simeni mhn kalei antimetopisi pou prokali psixologika stin kopela . oles h kopeles exoun pano apo ola tin ipsili psixologia sevasmo gia to pelati kai ta xrimata kai kanoyn aftoi th doulia mono gia tis anages toys kai oxi oti mporei na tous kai oxi anagastiki Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

h evi exei 1 mina pou asxolite me afto to epagelma ...ara ligo apiri kai oxi fola
h maria 3 mhnes ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6