Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294534
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάει αρκετός καιρός που έβλεπα τη Σαμπρίνα στις βάρδιες της "αλυσίδας" και έβρισκα πάντα τον τρόπο της πολύ sexy, μου άρεσε ο τρόπος που με πλησίαζε και προσπαθούσε να με κάνει να περάσω δωμάτιο. Φυσικά δεν είναι ότι της έκανα το δύσκολο, απλά υπήρχαν άλλες προτεραιότητες...Πρόκειται για μια όμορφη μελαχρινή κοπέλα, μεσαίου αναστήματος, με πολύ ωραίο πρόσωπο και έντονα εκφραστικά μάτια, φυσικό στήθος, 2άρι, και ωραίο κορμί,σφιχτό και με καμπύλες. Ωραία πόδια σφιχτά και περιποιημένα πατουσάκια. Οι παλιότεροι και όσοι ασχολούνται και με τα...μπουρδελιακά ενδεχομένως να τη γνωρίζουν και από το Μεταξουργείο, όπου της είχε αποδοθεί και το προσωνύμιο του τίτλου. Αλλά μια πριγκίπισσα στα χαμαιτυπεία του Μεταξιού δύσκολο να κάτσει...

Νωρίς το μεσημέρι, με υποδέχθηκε ο ευγενέστατος κύριος της υποδοχής, πολύ διακριτικός και ευγενικός μου παρουσίασε τη Σαμπρίνα και με πρόγραμμα για 69 και ελεύθερο στοματικό στα 70 ευρώ, πέρασα στο δωμάτιο. Ντουζάκι για φρεσκάρισμα στο κοινόχρηστο ντουζ και μέχρι να προλάβω να ξαπλώσω στο κρεβάτι, ήρθε και η Σαμπρίνα στο δωμάτιο...Πειράγματα και ερωτικό sexy talk ήταν η πρώτη μας επαφή όπου χωρίς να το πολυσκεφθώ, έπεσα πάνω της και ξεκίνησα να ασχολούμαι μαζί της. Για αρκετή ώρα, πολλά φιλιά εκατέρωθεν, γλειψίματα, ενασχόληση με το όμορφο στήθος της με εκείνην να ανταποκρίνεται όμορφα μέχρι που έφθασα χαμηλά στο περιποιημένο και μοσχομυριστό αιδοίο της. Το στοματικό μου διήρκεσε αρκετά λεπτά, εκείνη δε δυσανασχέτησε, έδειχνε να τς αρέσει και οι πνιχτοί αναστεναγμοί της βοηθούσαν στη δημιουργία ερωτικού κλίματος. Εν συνεχεία ανέλαβε εκείνη δράση, και πάλι με φιλιά, λειχίες σε όλο μου το κορμί, με ιδιαίτερη προσοχή στη γεννητική μου περιοχή. Τα @@ είχαν την τιμητική τους, με ωραίο σάλιωμα, παίξιμο κλπ, όπως επίσης και το κυρίως στοματικό της, το οποίο χαρακτηριζόταν από έντονο ρυθμό, αρκετά deep throats,, φτυσίματα και κοπανήματα στη γλώσσα της. Την έφερα και σε 69 για να έχω την ευκαιρία να την περιποιηθώ και πάλι...

Όπως ήμαστε σε 69, σύρθηκε πάνω μου και ξεκινήσαμε σε reverse cowgirl στάση, αρχικά με τα γόνατά της λυγισμένα στο κρεβάτι, ενώ στη συνέχεια στηριγμένη στα πατουσάκια της πλέον ανεβοκατέβαινε με δύναμη πάνω μου. Αύξηση της συμμετοχής της, με βρωμόλογα, με φωνούλες και γενικά ακολουθούσε το ρυθμό. Την τράβηξα προς το μέρος μου για να μπορώ να πιάνω και το στήθος της και συνεχίσαμε έτσι μέχρι να αλλάξουμε σε ιεραποστολικό. Αργές διεισδύσεις, αρκετά φιλιά, έντονη οπτική επαφή και εκείνη να κουνάει τη λεκάνη της, κρατώντας με ακίνητο, κάτι που μου άρεσε. Στη συνέχεια πιο έντονος ρυθμός, με τα πόδια της ανοιχτά στο στήθος μου, είχα την ευκαιρία και με δική της προτροπή να ασχοληθώ με τα πανέμορφα πατουσάκια της και τελευταία στάση με τα πόδια της ενωμένα με εκείνη να με προειδοποιεί να ΜΗΝ τελειώσω έτσι...Συγκεκριμένα μου είπε ότι της αρέσει οι άνδρες να τελειώνουν με footjob στα πατουσάκια της. Άλλο που δεν ήθελα. Οπότε όταν ένιωσα ότι τελειώνω, άραξα στο κρεβάτι και την άφησα να κάνει αυτό που ξέρει. Και πραγματικά το απόλαυσα μιας και ήξερε ακριβώς και το ρυθμό, και τον τρόπο για να με "στείλει"...

Η Σαμπρίνα είναι μια πολύ καλή επιλογή στο συγκεκριμένο όμιλο, είναι όμορφη, δεκτική στις-λογικές-απαιτήσεις του παρτενέρ της και με υπομονή και αρκετό πάθος καταφέρνει το πολυπόθητο αποτέλεσμα, να σε κάνει να φύγεις δηλαδή ευχαριστημένος από το δωμάτιο. Η πριγκίπισσα λοιπόν νομίζω ότι βρήκε να κάτσει στο...σωστό θρόνο που της αξίζει και αρμόζει...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Χαίρομαι να διαβάζω τις κριτικές σας, κ. lagonisian! Χαίρομαι ...
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Χαμόγελοσε σχεση με την Αλινα πως την κατατασεις? Καλυτερη? Χειροτερη? Ισοδυναμη?
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοίταξε...η Αλίνα είναι η πρώτη διδάξασα στο στυλάκι και το κάνει καλά και με αληθοφάνεια. Γουστάρει αυτό που κάνει. Η Σαμπρίνα την ακολουθεί κατά πόδας, τοσο εμφανισιακά όσο και υπηρεσιακά. Απλά κάποιες στιγμές μου έδειξε λίγο να...ρετάρει και να κουράζεται...κάτι που με την Αλίνα δεν "παίζει"...
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να στε καλά κύριέ μου για τα καλά σας λόγια...το ίδιο ισχύει και για μένα όταν διαβάζω τις δικές σας εμπειρίες...Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4