Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η πηγή του κακού, για κάποια από τα έξοδα που έχω κάνει στις πουτάνες, τις τελευταίες εβδομάδες είναι η καργιόλα Εύη.
Η Εύη είναι ένα καινούργιο στουντιοκόριτσο, την οποία είχα δει μια φορά από κοντά στο στούντιο Κατεχάκη 5. Πρόκειται για ένα ωραίο μουνί, φωτογραφίες του οποίου είναι διαθέσιμες στα site των στούντιο στα οποία υποτίθεται ότι δουλεύει, αλλά παραδόξως αυτή δεν πηγαίνει ποτέ.
Τσεκάροντας στο site, αν εργάζεται κάπου, είδα ότι δούλευε στο στούντιο επί της Γεωργίου Παπανδρέου 4, στη Μεταμόρφωση. Τις προηγούμενες φορές πήγαινα με βάση το πρόγραμμα και έμενα με την πούτσα στο χέρι, αφού πάντα απουσίαζε. Μάλιστα πριν λίγες ημέρες είχα πάει με ταξί, πλήρωσα 10€ ταρίφα και έφυγα πάλι άπραγος.
Αυτή τη φορά, όμως, πήρα τηλέφωνο και η τσατσά με ενημέρωσε πως, αν και την έγραφε το πρόγραμμα στις 20:00, αυτή θα ερχόταν στις 21:30 με 22:00, περίπου. "Εντάξει, σήμερα θα την γαμήσω, επιτέλους", σκέφτηκα.
Καβάλησα τη μηχανή και πήγα καρφωτός στο στούντιο. Μπαίνοντας μέσα, η τσατσά με ενημέρωσε ότι έχει δύο κοπέλες, την Μαρία και την Τζούλια. Όταν την ρώτησα για την Εύη, αυτή μου είπε ότι δεν γνωρίζει αν θα έρθει στην ώρα που μου είπε.
Της είπα πως αυτή η κοπέλα κάνει κοπάνες συστηματικά και κακώς την βάζουν στο πρόγραμμα. Μου απάντησε ότι δεν διάβασα καλά και αντί για 20:00, έγραφε 21:30 η καρτέλα της. "Το ξέρω", της απάντησα. "Τώρα είναι 21:15, άρα θα έρθει όπου να’ ναι".
Μου τα ψιλομάσαγε, την ψυλλιάστηκα ότι δεν θα έρθει και της είπα να μου δείξει τις υπάρχουσες κοπέλες.
Μου παρουσίασε πρώτα την Μαρία, με την οποία τελικά πέρασα στο δωμάτιο. Ένα αδύνατο, ψηλό, αρκετά όμορφο πιτσιρίκι, 19 ετών, με μακριά, κατσαρά, καστανά μαλλιά, καλό κωλαράκι και μικρό βυζί, η οποία πρόσφερε μόνο νορμάλ πρόγραμμα.
Καπάκι μου παρουσίασε και την άλλη κοπέλα, την Τζούλια, η οποία ήταν μία άσχημη τύπισσα, περίπου 25 ετών, τετραγωνισμένη, με γωνίες, στο πρόσωπο και στο σώμα. Εννοείται πως απορρίφτηκε, αν και πρόσφερε πρωκτικό.
Πληρώνοντας, για να περάσω στο δωμάτιο, έκανα πάλι τα παράπονά μου στην τσατσά για την Εύη. Μου είπε ότι την είχε ενημερώσει, πως ήρθε πελάτης τσάμπα και βερεσέ, με ταξί (εγώ), αποκλειστικά γι’ αυτή και είχε απαντήσει πως δεν ήταν δικό της το λάθος. Τότε της είπα, μόλις την ξαναδεί, να της πει να πάει να γαμηθεί, εκ μέρους μου.
Στο στούντιο αυτό, περνούσα πρώτη φορά. Πρόκειται για ένα μοντέρνο και προσεγμένο μαγαζί, με καθαρά δωμάτια, στα οποία υπάρχουν καινούργια έπιπλα και ντουζιέρες.
Ήρθε, λοιπόν, στο δωμάτιο η μικρή και την ρώτησα από που είναι. Μου απάντησε ότι είναι Ελληνίδα και της είπα ότι δεν την πιστεύω, γιατί σε αυτή τη χώρα ο Έλληνας πατέρας είναι τόσο μαλάκας, που θα κάνει και τρεις δουλειές, προκειμένου να μην σηκώσει τον κώλο του το παιδί του για να πάει να εργαστεί. Με ενημέρωσε ότι υπάρχουν αρκετές Ελληνίδες, οι οποίες δουλεύουν στα στούντιο και ξεκίνησε τον αγώνα.
Προκαταρκτικά, εννοείται πως δεν έκανε, παρά μόνο έπιασε τον πούτσο και τον έπαιξε λιγάκι, πριν περάσει την καπότα. Φόρεσε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια σχετικά καλή πίπα. Της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό, όπου πρέπει να έβαλε τουλάχιστον 7 κιλά κρέμα. Της τον κάρφωσα και ενώ έσπρωχνα, είχε περάσει τα πόδια της, με τέτοιο τρόπο, πίσω από τα δικά μου, ώστε μείωνε αισθητά την ώθηση που έπαιρνα για να σπρώξω.
Τι έγινε ρε πούστη μου, η νέα γενιά εκπαιδεύτηκε σε καινούργιες και φυγόπονες τεχνικές λούφας και παραλλαγής;
"Ανόητο και άβγαλτο κοριτσάκι", σκέφτηκα. "Όταν εγώ ξεκινούσα να γαμάω πουτάνες, εσύ ήσουν ακόμα σε υγρή μορφή". Εν τω μεταξύ, την ώρα που την πηδούσα, αυτή καθόταν σαν άψυχη κούκλα, απαθής, ακίνητη και αμίλητη.
Τότε της έπιασα τα πόδια, τα σήκωσα και άρχισα να την γαμάω δυνατά και το μόνο που έκανε, ήταν να μου πει ότι πονάει.
Την γύρισα πισωκολλητό, όπου και εκεί η στάση της ήταν μία από τα ίδια. Ξύλινη και άκαμπτη, σε τέτοιο βαθμό, που νόμιζα ότι πηδούσα βοηθητικό τραπεζάκι σαλονιού. Μόνο κάποια βογγητά θύμιζαν την ανθρώπινη υπόστασή της.
Την πήρα πρέφα ότι δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω με αυτό το ερμάριο και της ζήτησα τελείωμα στα βυζιά, όπου μου απάντησε: "Δεν γίνεται μέσα στο προφυλακτικό";
Της είπα ότι δεν μπορώ να τελειώσω και προθυμοποιήθηκε να μου τον παίξει. Αρνήθηκα ευγενικά, λέγοντάς της ότι το παίξιμο του πέους μου γίνεται μόνο με το δικό μου χέρι. Με ρώτησε αν έφταιγε αυτή, που δεν μπορούσα να χύσω, αλλά της είπα όχι για να μην την προσβάλω.
Αφού δεν είχε κανένα νόημα πλέον, να συνεχίσω, της ζήτησα να φύγει από το δωμάτιο. Έτσι έμεινα μαλάκας, χωρίς να τελειώσω, κλαίγοντας ένα 50ρικο.
Έφυγα από εκεί και πήγα καρφωτός στο Φυλής 109Β, όπου έριξα ένα δυνατό γαμήσι στην Άννα, αφού πρώτα φτιάχτηκα από τους τραγικούς πελάτες που θα την πηδούσαν, τους οποίους έβλεπα κατά τη διάρκεια της αναμονής μου στο σαλόνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.140
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2014
Διασκεδαστική κριτική! Πάλι τζίφος όμως; Χμμμ;
15 Σεπτεμβρίου, 2014
"Ανόητο και άβγαλτο κοριτσάκι", σκέφτηκα. "Όταν εγώ ξεκινούσα να γαμάω πουτάνες, εσύ ήσουν ακόμα σε υγρή μορφή".
"Tο παίξιμο του πέους μου γίνεται μόνο με το δικό μου χέρι."

Καλή κριτική. Αλλά ρε τύπε αφού τα λέει ο άλλος, IKEA η φάση. Αφήστε το λίγο χωρίς πούτσα για κανά μήνα μπας και ξυπνήσει.
Μόλις το είδα μπροστά μου φώναζε ότι είναι κομοδίνο. Anyway άντε γι'άλλα
16 Σεπτεμβρίου, 2014
την ειδα στο Κατεχακη 5 και μου αρεσε πολυ σαν εμφανιση.
Μετα ομως απο αυτα που εγραψες δεν θα παω
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαίρομαι που αυτή η κριτική έσωσε ένα χαμένο 50ρικο. Το θέμα είναι ότι είχε γράψει άσχημη κριτική, όπως με ενημέρωσε με pm, συναγωνιστής. Δυστυχώς δεν την είχα διαβάσει από πριν και την πάτησα.
28 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kalhspera oloi apo kapoy ksekinisame opos kai eseis h antres den kserate na gamata sta prota xronia tis niotis pistevw ...
h kopela einai mikrokamomeni modelaki tha to lega kai apo kormi kai apo fatsoula ...
exei mono 3 mhnes kai kanei sta panta o pelatis na figi efkaristimenos simfono pos dinete 50 alla mporei na mhn einai h tzonta pou zitate alla mia omorfi parousia pou den nomizw na kiklofori se polla magazia aftoi h fatsoula kai pano apo ola einai prothimi se ola ...
28 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ομορφη ειναι Έρωτας δεν διαφωνει κανεις γι αυτο περασα κι εγω...... και θα ξαναπαιρνουσα αλλα η βιασυνη της αλλο πραμα....
στο δεκαλεπτο ελεγε αντε πρεπει να τελειωνουμε....... εκτος και αν ακολουθει οδηγιες απο τη διευθυνση........
και αυτες που δεν βιαζονται, πιεζονται απο την τσατσα........ ειτε χτυπωντας την πορτα ,ειτε δυναμονωντας την μουσικη...
δειτε το λιγο αυτο το θεμα.........
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6