Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το καλοκαίρι που πέρασε, ήταν ένα από τα χειρότερα της ζωής μου, καθώς έφαγα ατελείωτο πήξιμο στη δουλειά, δουλεύοντας άπειρες εργατοώρες. Το πρόγραμμα ήταν δομημένο έτσι, ώστε δεν μπορούσα να πάω ούτε για μπάνιο, ούτε για καφέ, ούτε για ποτό και εννοείται πως παρέμεινα όλη την καλοκαιρινή σεζόν σκυλομπάκουρο. Με λίγα λόγια το μόνο που έκανα ήταν να δουλεύω και να κοιμάμαι λίγες ώρες.
Το χειρότερο απ’ όλα ήταν ότι δεν έβρισκα να γαμήσω και τις πουτάνες που ήθελα. Αυτό που μου συνέβη δεν το είχα ξαναζήσει άλλη φορά. Έλειπαν όλα τα στανταράκια από τα μπουρδέλα και τα στούντιο. Τα call girls, επίσης, είτε έλειπαν και αυτά, είτε απαξιούσαν να μου απαντήσουν σε μηνύματα που τους έστελνα. Έτσι, το καλοκαίρι 2014 πέρασε στην ιστορία ως το πιο τραγικό καλοκαίρι της ζωής μου.
Με το που μπήκε ο Σεπτέμβριος, ψιλοχαλάρωσα λίγο και ξεκίνησα να πηγαίνω σε καθημερινή βάση μπουρδελότσαρκες, με σκοπό να βρω κάτι καλό για να γαμήσω, διότι οι καύλες πλέον είχαν περάσει το επίπεδο του κόκκινου συναγερμού.
Η γκαντεμιά μου συνεχιζόταν και τότε αποφάσισα να πάω στα παλιά λημέρια της Φυλής και της γύρω περιοχής για ακάποτο-τελειωτικό. Ήταν από τις φορές όπου, παρόλο τις καύλες, δεν ήθελα να γαμήσω, αλλά να χύσω μέσα σε στόμα.
Αυτό το έχω πάθει πολλές φορές, στο παρελθόν. Πήγαινα στα μπουρδέλα και δεν επεδίωκα το σεξ, παρά μόνο την πίπα και το απολαυστικό τελείωμα μέσα στα στόματα. Ήταν τέτοια η εμμονή μου με αυτό, που η παρέα μου, τότε, με είχε ανακηρύξει σε επίτιμο μέλος της εθνικής ακάμπλ και πρόεδρο της ελληνικής ομοσπονδίας ακαποέιρας.
Θυμάμαι, χαρακτηριστικά, να πηγαίνω γυμναστήριο και να τρέχω με μανία στο διάδρομο, ώστε να ιδρώσουν περισσότερο τα αρχίδια μου και μετά την προπόνηση να πηγαίνω καρφωτός για ακάποτο και περιποίηση βρώμικων αρχιδιών.
Ένα άλλο ακραίο που είχα κάνει, το καλοκαίρι του 2010, ήταν να πάω ένα μεσημέρι σε κάποιο από τα μπουρδέλα της Αλκιβιάδους και πριν μπω μέσα, πάρκαρα την μηχανή στη γωνία και ξεκίνησα να τρέχω γύρω από το τετράγωνο, ώστε να ιδρώσω και να γίνει πιο επώδυνο το γλείψιμο των αρχιδιών από την πουτάνα. Θυμάμαι, επίσης, μια παρέα από αγόρια και κορίτσια να με κοιτάζουν με απορία την ώρα που έτρεχα. Μεγάλος ανώμαλος!
Τέλος, θυμάμαι την θρυλική Πάολα, από Λιοσίων 278 και Βριλλησού 36, να έχει δοκιμάσει αρχίδια σε τρεις υπέροχες γεύσεις: Φυσική, όταν πήγα νορμάλ. Αλάτι, όταν πήγα μετά από μπάνιο στη θάλασσα και πάπρικα, όταν της έστειλα έναν βρωμιάρη συνάδελφο, για εκδίκηση, επειδή με είχε πει λιγούρη.
Κλείνοντας το κουτί των αναμνήσεων, ξεκίνησα το ψάξιμο για την εύρεση της πουτάνας που θα δεχόταν όλη αυτή την ποσότητα σπέρματος, η οποία είχε συσσωρευτεί, στο στόμα της. Επισκέφτηκα σχεδόν όλα τα ακάποτα σπίτια που υπάρχουν στην περιοχή και κατέληξα στο Αγκύρας 12Α, στο οποίο δούλευε η Αναστασία, την οποία είχα δει αρκετές φορές τις προηγούμενες εβδομάδες.
Η Αναστασία είναι ένα μπαμπάτσικο καστανό milf, από Ρωσία, με πιασίματα, βυζάρες, κωλάρα και γλυκό προσωπάκι.
Έδωσα το 20ρικο και πέρασα στο δωμάτιο, όπου την περίμενα φορώντας μόνο το μποξεράκι μου. Η Αναστασία δεν καθυστέρησε να έρθει και μόλις μπήκε, αφαίρεσα το εσώρουχο και ξεκίνησα τον αγώνα, γλύφοντας τα μαστάρια της.
Αυτή, αφού μου έκανε κάποια κομπλιμέντα για το καυλί μου, άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και στη συνέχεια ξεκίνησε την πίπα. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή και παρόλο που ήμουν υπερκαυλωμένος, δεν είχα τάσεις για πρόωρη εκσπερμάτωση.
Πέρασαν αρκετά λεπτά και μόλις κατάλαβα ότι πλησίαζε η ώρα για να τελειώσω, σηκώθηκα όρθιος και της τα έδωσα όλα στο στόμα.
Αυτή τα δέχτηκε με ευχαρίστηση, σηκώθηκε για να τα φτύσει στο νιπτήρα, με χαιρέτισε και έφυγε.
Εγώ ανταπέδωσα τον χαιρετισμό, σκουπίστηκα, απολύμανα το καυλί μου με αντισηπτικό μαντηλάκι και τράβηξα για άλλη γη, για άλλα μέρη.

ΥΓ: Θα ακολουθήσουν άλλες δύο κριτικές από εκείνη την ημέρα, καθώς υπάρχει και συνέχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.168
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2014
φοβερη κριτικη!Κουλ φιλε σε νοιωθω! πολλες φορες παω και εγω μονο για ακαποτο κλαρινο, γλειψαρχιδι και τελειωτικο στο στομα.
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Καλως. Οχι ομως αλλες κριτικες ... Δεν μας ενδιαφερουν.
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Θυμάμαι, χαρακτηριστικά, να πηγαίνω γυμναστήριο και να τρέχω με μανία στο διάδρομο, ώστε να ιδρώσουν περισσότερο τα αρχίδια μου και μετά την προπόνηση να πηγαίνω καρφωτός για ακάποτο και περιποίηση βρώμικων αρχιδιών ΚουλΚουλΚουλΚουλ
14 Σεπτεμβρίου, 2014
+1 ΚουλΚουλΚουλ
15 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Όχι όμως άλλες κριτικές... Δεν μας ενδιαφέρουν".
Φίλε έχεις συνειδητοποιήσει τι έγραψες; Έγινες μέλος σε site, το οποίο δημιουργήθηκε αποκλειστικά για να γράφονται κριτικές και να ανταλλάσσονται απόψεις και εσύ παροτρύνεις μέλη ώστε να ΜΗΝ γράφουν κριτικές; Τελικά είσαι τριμάλακας!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5