Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560952
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Στέλλα είναι ρωσιδούλα λίγο πιο κάτω από τα 30. Γύρω στα 28 την κόβω. Μαλλί μεταξύ ξανθού και καφέ . Ωραίο πρόσωπο, φοβερό στήθος και καλό κορμί. Με γυαλάκια βγήκε στο σαλόνι, εντυπωσιάστηκα με την παρουσία της και πέρασα στο δωμάτιο. Έχει και καλό ύψος για γυναίκα
Στο δωμάτιο στην αρχή ήταν σχετικά ψυχρή, αλλά αφού άρχισα τα δικά μου , ψιλολύθηκε και έγινε αρκετά πιο φιλική και κοινωνική.
Νορμάλ πράγματα από προκαταρκτικά (γλωσσόφιλα δεν παίζουν με τίποτα προς μεγάλη ικανοποίηση του πορτοφολιού μου Μεγάλο χαμόγελο).
Όπως συνηθίζω, ανέλαβα εγώ πρωτοβουλία και την έβαλα κάτω και την έγλειφα για αρκετή ώρα παντού. Πραγματικά είναι χυμώδης κοπέλα και το στήθος της αρκετά αισθησιακό. Δεν έλεγε όχι σε τίποτα, πρότεινε μάλιστα και η ίδια εναλλακτικές στάσεις γλειψίματος. Στάση 69 και πίπα (μόνο με προφυλακτικό) , χωρίς πολύ περιποίηση στα μπαλάκια .
Μείναμε εκεί για αρκετή ώρα και μετά αρχίσαμε το σεξ.
Επειδή ήμουνα φορτωμένος και επειδή η κοπέλα ενδείκνυται για γλείψιμο , σεξ κάναμε ελάχιστα σε πισωκολλητό μιας και δεν κράτησα πολύ.
Αρκετά καλό social time στο τέλος . Μιλήσαμε για διάφορα ,μου είπε ότι της αρέσει η μαγειρική και έχει σπουδάσει κάτι παρόμοιο στη Ρωσία.
Σε γενικές γραμμές, έχει επαγγελματική συνείδηση, είναι μούναρος, αλλά δεν θα δώσει το κάτι παραπάνω για να την τιμάω πιο συχνά. Σίγουρα πάντως θα την ξαναπάρω στο μέλλον.
ΥΓ. Όταν κάνω κλικ στις κριτικές για τη Στέλλα μου βγάζει και κριτικές και για μια άλλη Στέλλα που δούλευε πριν χρόνια στο ίδιο μαγαζί.
Να την πούμε Στέλλα Β' , προς αποφυγή παρεξηγήσεων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα2
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού