Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ατελείωτη δυσφορία απο το πρωί μέχρι το βράδυ , επέβαλλε να βγώ στους δρόμους για να εκτονώσω λίγη πίεση πρίν πέσω για ύπνο.
"διάλεξα" (για την ακρίβεια αυτή μου έτυχε καθώς δεν είχα σκοπό να το παιδέψω πολύ το ζήτημα) μια μεσήλικη ρωσίδα ξανθόχρωης κόμης και σλάβικου σχηματισμού ζυγωματικά οστά , με πολύ ωραίο καλοδιατηρημένο σώμα και ικανοποιητικού μεγέθους και στητοτητας στήθος.
υποτυπώδη προκαταρκτικά τα οποία προσμέτρησαν στην συσσώρευση απτικού ερεθισμού μέχρι την στύση.
πεολειχία ικανοποιητική , και η πρώτη στάση ήταν η ιππασία επι του πέους.
η πύελός της έκανε περιστροφικές και κάθετες κινήσεις μέχρι που οι μύες της πονεσαν απο το γαλακτικό και έτσι στήθηκε στην κυνική στάση , όπου μετά απο αρκετές κρούσεις εκ των όπισθεν ,με την υποβοηθητική ψηλάφηση της γυναίκας στο όσχεό μου, επήλθε η απέκκριση σπέρματος και ψυχικής έντασης.
η γυναίκα είναι έμπειρη και ξέρει να διαχειρίζεται με τον καλύτερο τρόπο τις γνωστές περιορισμένες και δυσχερείς μεταξένιες συνθήκες.
στο μυαλό μου χύθηκε το προσφιλές προλακτινο-σεροτονινεργικό κοκτέιλ,που με οδηγεί σιγά σιγά στην αγκαλιά του μορφέα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2014
Κάθε σου κριτική και ένα γραφικό αριστούργημα!Γερο-μύστης
Όσο για την Σάρα την μία παρουσίαζεται ως Πολωνέζα την άλλη ως Μολδαβέζα και σένα σου έκατσε Ρωσίδα...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
13 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η τσατσά παρουσίαζε την ρώσικη εθνικότητα κάτι σαν τίτλο τιμής
ενώ τη ρουμάνικη και την αλβανική ως υποδεέστερες ΕμμμμΧμμμ;

μεταξένιες γραφικότητες ...

thnx man Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2