Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 6:52 το πρωί.
Η είσοδος του κλιμακοστασίου έζεχνε απ' τη δριμίλα του κάτουρου. Στο σαλονάκι η τσατσά μόνη σκούπιζε. Βλέποντάς με να μπαίνω κινήθηκε προς το κουζινάκι καλώντας την κοπέλα κι έπειτα, πλησιάζοντάς με, με πληροφόρισε πως αυτή που θα ερχόταν ήταν μια «μικρούλα» που με 10 ευρώ έκανε «τσιμπουκάκι, μουνάκι, 69». Εμφανίστηκε η Συλβάνα (όπως η ίδια μου είπε αργότερα), μια χαμηλού αναστήματος μελαχρινή (αθιγγανίδα;) νεαρή, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι σχεδόν τη μέση, ομορφούτσικο και συνάμα έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλλίκορμη κι αδύνατη, η οποία φορούσε μπικίνι.
Στην ερώτηση της υπηρεσίας «Πάμε;», απάντησα καταφατικά και μιας κι όλα τα δωμάτια ήταν άδεια ζήτησα να μπω σε 'κείνο που βρισκόταν στο βάθος του διαδρόμου. Η τσατσά συμφώνησε, «Εντάξει, τράβα εκεί!», παίρνοντας το χαρτονόμισμα.
Το δωμάτιο ήταν ικανοποιητικό, με κύριο χαρακτηριστικό του το καλαθάκι των απορριμμάτων που το είχαν καρφωμένο στον τοίχο πλάι στον λαβομάνο! Φαίνεται το έκαναν έτσι για να μη σκύβει η υπηρεσία...
Η Συλβάνα, που καταλάβαινε πολύ λίγο τα ελληνικά και στην αφή τα πόδια της αγκύλωναν, προς τιμήν της, αντί να προσπαθήσει να μου βάλει κατευθείαν την καπότα ξεκίνησε παίζοντας το πουλί μου, ενώ δέχτηκε να μείνει γονατιστή πλάι μου –της το ζήτησα όταν πήγε να μετακινηθεί ανάμεσα στα σκέλια μου– έτσι ώστε να μπορώ να της θωπεύω τον κώλο (πάνω και κάτω απ' το βρακί) και την πέριξ περιοχή. Τον στηθόδεσμο πάντως δεν τον αποχωρίστηκε καθ' όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης. 'Οταν ψιλοκαύλωσα, προχώρησε σε μία μέτρια, καλυμμένη πίπα με τη βοήθεια του χεριού της και στη συνέχεια, βγάζοντας το κιλοτάκι, στήθηκε στα τέσσερα (έπειτα από δική μου επιθυμία) παρουσιάζοντας δύο καμπυλόγραμμα, μικρά κωλομάγουλα, ανάμεσα απ' τα οποία βρίσκονταν ένα καλοσχηματισμένο, ξυρισμένο, λιπασμένο αιδοίο κι ένα σκουρόχρωμο περικλανίδιο.
Κατά τη διάρκεια της γάμευσης η νεαρή πόρνη έβγαζε κάτι πνιχτές κραυγούλες τις οποίες, στο τέλος, άνετα σκέπασε το δυνατό βογγητό της σεξουαλικής εκτόνωσής μου...
Απ' το συγκεκριμένο μπουρδέλο είχα περάσει και χθες το πρωί. Η κοπέλα τότε βρισκόταν στο δωμάτιο, οπότε στο σαλόνι που περίμενα, ένας ημεδαπός συναγωνιστής, που μόλις την είχε γαμήσει κι ανέμενε τον φίλο του που και 'κείνος είχε περάσει μαζί της, μου την εκθείασε παρομοιάζοντάς την ως «Α' Εθνική»...
Εγώ πάλι δεν τη βρήκα τόσο πολύ καλή. Πάντως για ένα δεκαρικάκι δεν ήταν άσχημα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού