Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Swingers Club (Abroad) 27565
Γενική Εντύπωση
 
8.0
οπως τα λενε τα παιδια...ειναι να πετυχεις καλη βραδια κ να πας χαλαρος...
πεμπτη βραδυ εισοδο 60 ευρω με δυο μπιρες κ μπουφε...τα υπολοιπα τα χτυπανε στο νουμερο που εχει το βραχιολακι...τα αποδυτηρια καθαρα με ντουζ...η σαουνα κ η πισινα πολυ καλα...το μαγαζι ειχε τρια ζευγαρια 4 τουρκους (παλι) κ εγω..ηταν κ ενα πουρο με κοντα μαλλια 45-50 που ηταν του μαγαζιου κ το επερνε οποιος ηθελε...πηγα με ενα ζευγαρι ολλανδων στη πισινα κ οποως την γαμουσε αυτος εκεινη μου επερνε πιπα στα σκαλακια της πισινας, πιο πισω στο παγκακι τις πισινας ενα ζευγαρι ιταλοι αρχισαν να το κανουν διπλα μας κ απο πανω οι τουρκοι εκαναν ματι...μετα απο αυτο στη ταρατσα στο καπνιστηριο για τους μπαφους κ χαλαρωμα..
εκει διπλα ειναι κ το dark room με ενα τραβελι μεσα...του εδωσα μια πιπα μετα το τσιγαρο...
η πρωτη επισκεψη ετσι κ ετσι...αποφασισα να του δωσω μια δευτερη ευκαιρεια κ επεστρεψα σαββατο βραδυ..ταξι κ τις δυο φορες 15 ευρω απο central station...
το σαββατο εισοδο 80 ευρω με δυο μπιρες κ πιο πλουσιο μπουφε..μου την επεσε μια 45αρα ολλανδεζα κ τη πηρα στο κεντρικο καναπε, με 20 ατομα τριγυρω...εκεινο το βραδυ ηταν αυτη με τον αντρα της κ μετα απο μενα τη πηρε ολο το μαγαζι στη κεντρικη σαλα...
ειχε αλλο ενα ζευγαρι αμερικανους 4-5 αντρες μονους κ 3-4 ζευγαρια ακομα...
διαλειμα για τσιγαρο στη ταρατσα κ μετα παρτουζα με τους αμερικανους....κατα τις 1-2 μετα τα μεσανυχτα ολο το μαγαζι ειχε γινει μια παρτουζα....hilight της βραδιας ενα ζευγαρι ολλανδων 70 κ βαλε με leather outfit αυτος κ s/m αυτη το εκαναν στο τελος κ αυτοι στη κεντρικη σαλα ....
στο amsterdam ηταν η τριτη φορα που πηγα αλλα στο paradise πρωτη...θα ειναι σιγουρα στις επιλογες μου κ στο μελλον...
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
60-80
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
151
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rantanplangr30, giorgis131220

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού