Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευμα σαββατου και ειχα μαθει απο το προηγουμενο βραδυ οτι η Ευα θα ειναι εκει παω αποφασισμενος να περασω μαζι μιας και εχει πολυ καλη φημη.Ετσι λιγο μετα της 17.00 παω και περνω με απλο προγραμμα που αρχιζει απο20.Μετα απο λιγο ερχεται η ευα αρκετα ευδαθετη και ορεξατη.Η ευα εχει σωμα αδυνατο μοντελε μικρο αλλα ωραιο και φυσικο στητο στηθος αρχισε με καποια ωραια προκαταρκτικα φιλακια γλειψειμο αρχιδιων μετα μου εκα ενα πολυ καλο τσιμπουκι ενω εγω της χαιδευα το μουνακι χωρις να διαμαρτυρηθει γενικα ειναι δεκτικη και ευγενικη.Στη συνεχεια ανεβηκε αυτη απο πανω μου και περνοντας πολυ καλη σταση γενικα επειδη ειναι αδυντη ειναι ευκολη στο χειρισμο και στηνεται πολυ καλα ετσι την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση οπου δε αργησα να τελειωσω.αφου τελειωσα πιασαμε λιγο την κουβεντα οταν την ρωτησα απο ποιο μερος της Ουκρανιας ειναι μιας και εχω παει και γνωριζω καπως τη χωρα μου ειπε οτι καταγεται απο ανατολικη περιοχη και δεν εχει καταλαβει γιατι γινεται ο πολεμος οταν της ειπα οτι η Καθεστωτικη κυβερνηση του κιεβου ειναι κατευθυνομενη απο τους Γερμανους και Αμερικανους και εχει κανει εγληματα κατα των Ρωσοφωνων μου ειπε οτι και η Ρωσια εχει συμφεροντα και δημιουργει κριση επειδη θελει να προσαρτησει τις βιομηχανικες περιοχες του Ντονμπας και Λουχανσκ αφου πρωτα πηρε την Κριμαια γενικα καταλαβα οτι εχει πιο ουκρανικη συνειδηση κουβεντιασαμε για αρκετη ωρα ειπαμε διαφορα για την ουκρανια πρεπει να ειχε περασει κανα20λεπτο η τσατσα δεν ενοχλησε τελος συμφωνησαμε οτι ο πολεμος ειναι ασχημο πραγμα και δεν ωφελει κανεναν με χαιρετησε μου ειπε πως με περιμενει και αλλη φορα και αποχωρησε. Γενικα ηταν μια πολλη καλη και επιτυχημενη καταθεση με μια πολλη καλη κοπελα και σωστη επαγγελματια την προτεινω ανεπιφυλακτα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2014
εισαι leader...Γερο-μύστης
A
artemismatsas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1