Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 46 10
Hot
Cinema 213765
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω πάει αρκετές φορές. Το κακό είναι ότι οι ώρες που συνιθίζω να πηγαίνω(απογευματάκι) δεν μαζεύουν και πολύ κόσμο.
Καλό από την μία γιατί μειώνεται ο αριθμός των ενοχλητικών και μπορείς να κάνεις ότι θες με την ησυχία σου. Από την άλλη κακό γιατί είναι περιορισμένες και οι επιλογές.
Ο χώρος πολύ καλός και συνήθως καθαρός, ενώ τα gloryholes σε όλες σχεδόν τις καμπίνες είναι ιδανικό.
Τις περισσότερες φορές που πήγα πέρασα αρκετά καλά..κάποιες όμως μόνο Μαλακία
Το μόνο αρνητικό είναι το σημείο στο οποίο βρίσκεται καθώς είναι πολυσύχναστο και απο το βραδάκι και μετά κυκλοφορεί πολύς κόσμος. Και εντάξει το χειμώνα που είναι μέσα στα μαγαζία..το καλοκαίρι που την αράζουν όλοι έξω είναι το πρόβλημα.
Σε γενικές γραμμές είναι, αν όχι το καλύτερο, σίγουρα ένα από τα καλύτερα μαγαζία του είδους στην Αθήνα.
Argiris13
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 poutsarass

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2015
Ολα καλα αλλα αποπνικτική η ατμόσφαιρα τωρα τελευταία!!!Οι ιδιοκτήτες αν βλέπουν να κανουν κατι σύντομα και δεν νομίζω να είδα κατι για επέκταση σήμερα που πήγα!Αααα είδα και πακιστανικό κόσμο σήμερα που δεν μου αρεσε καθόλου!! Μέγα λάθος των ιδιοκτητών!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1