Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο ορισμενα που ειχα ακουση απο τυπους εδω ειπα να την δοκιμασο και εγω. Ο λογος για την Λαβινια απο Πολονια ετσι μου ειπε...Ειναι μαυρομαλα...δυομισαρη βυζι ωραιο σωμα μαυρο μαλλι μακρυ, εχει ταττου, στο προσοπο παρολο που ειναι ομορφη μου θυμηζη τον σκελετουλι ειδικα οταν γελαει σαν ομορφη νεκροκεφαλη....Σαλοναρισμα καλο με χαμογελο...που ομως δεν με ξεγελασε....Μπηκα απο περιεργια...και για να ειμαι ειλικρινης απο μια οικονομικη ανεση που μου επιτρεπετε αυτη την περιοδο....Λοιπον στα του αγωνα τελειος φολα.....Ευγενικη μεν φολα δε....Σε τελειος πεσμενο μοριο πηγε να βαρεση μια μαλακια..τελειος ατεχνη...με το σωμα της ωστε να μην μπορω να πιανο τιποτε....και οταν καταφερνα να πιασο λιγο βυζι κοιτουσε με μια απεχθεια....που δεν φανταζεστε τυποι μου....Τις ελεγα τι εχεις και εκηνη ελεγε τιποτα με χαμογελο.... Βαζη καποτα σε πεσμενο μοριο...και τραβαει με το στομα της το καυλι μου ....Δεν παραπονεθηκα γελασα....Λεει δεν πονεσε...;; Χαχα...γελασα...Συνεχιζε το ιδιο....Δεν νευριασα καθαρα λογο οικ ανεσης....διαφορετικα...θα ειμουν χαλια τωρα... Οσο αναφορα την καταστροφικη πιπα ... Οχι δεν πονεσα...Γενικα ειναι πολυ ψιμενο το καυλι μου χρονια τωρα...Μεγάλο χαμόγελο Για να μην τα πολυλογο της λεω αστο πηγαινε και πιες μια πορτοκαλαδα και δυο σουβλακια με το εικοσαρικο για παρτυ σου...Ντραπηκε εριξε κατο το βλεμα...Της λεω εγω ειμαι κουρασμενος....Πηγαινε και μην στενοχοριεσε...Λεει καλα και εφυγε...Φευγοντας η τσατσα δυστασε , ειχε πελατες....με χερετησε με τρεμαμενη φωνη....Δεν την εκραξα...Ετσι και αλλιως δεν μπηκανε οι τυποι παλυ καλα..Μεγάλο χαμόγελο Τελος εχω να πω πως δεν το εχει...και ειμαι συγουρος δεν θα αντεξη για πολυ σε αυτο το χωρο...Ας εργαστη καλητερα σε κανενα καφε...πιο πολυ θα της πηγαινει..και αλλες που ηταν προταρες , η εκλαιγαν...η δεν ηθελαν ..κτλ...γαμιονιουσταν καλα...απο την αρχη τοχαν...Ε αυτη δεν το εχει...αυτα τυποι μου και θα δειτε οτι δεν θα αντεξη πολυ Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαβίνια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, kopaskk

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Σεπτεμβρίου, 2014) 09 Σεπτεμβρίου, 2014
Ευτυχώς διάβασα προχθές την κριτική σου (και πριν απο ημέρες την κριτική του n. Smirni) και δεν ... "αγάπησα περισσότερο" την θεϊκή Λαβίνα.

Είμαι λιγότερος χαμένος κατά 20 ευρώ και περισσότερο κερδισμένος κατά μια εκσπερμάτωση.
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Χερομε που βοηθεισα τυπε Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2