Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όπως πολλοί λένε το κορίτσι της διπλανής πόρτας, εγώ θα πω το μοντέλο της διπλανής πόρτας καθώς δεν συναντώ και συχνά τέτοια κορίτσια στη διπλανή μου πόρτα όσα μέρη και αν έχω αλλάξει! Η Ναυσι είναι όντως μοντέλο αφού ειναι περίπου στο 1.80 με ατελείωτα πόδια και αναλογίες ενός μανεκεν. Φορούσε και κοντά προκλητικά ρούχα που είχα ζητήσει εγώ οπότε ήμουνα έτοιμος να πάθω εγκεφαλικό όταν την είδα. Την είχα ξαναδει περυσι και είχα λιγο ξεχάσει πόσο εντυπωσιακή είναι. Από το σερβις της δεν εχω κανένα παράπονο καθώς ότι λέει κάνει. Φιλιά βαθια, στοματικό αρκετα καλο και προσπαθεί πολύ, στησίματα ωραία και παθιάρικα και γενικά πολυ ενεργητική στον αγώνα. Το ατου της όμως ειναι τα δερματινα ...για όποιον καταλαβαίνει! Απλα κατι της λείπει απο την στολη της. Μόλις το πάρει θα είναι πρωτη και στα άλλα κολπα, οπότε τοτε θα την προτιμώ πιο συχνα! Η κοπέλα λοιπον προσφερεται γαι όλες τις καταστάσεις...και για ήρεμες και για πιο αγριες! Οι λάτρεις των τελευταιων σίγουρα μπορουν να δοκιμασουν και δεν θα χάσουν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Αυτή έχει την μια καλές κριτικές και την άλλη δεν ξέρεις από που να φύγεις, τι γίνεται?
Η είναι πραγματικά καλή ή είναι μπάζο (όπως είπε και ένας) και οι καλές κριτικές είναι από δικούς της ανθρώπους?
Τι παίζει με αυτήν? Πάντως είναι ρίσκο για μένα, το λέω γτ από τις photo θα θελα να κλείσω μια session αλλά μάλλον δεν θα το κάνω ή θα περιμένω.Χμμμ;
12 Σεπτεμβρίου, 2014
Φιλε Irakleio studio στο λεω εγώ καραμπαζω είναι!!!
Θα κλαις τα λεφτά σουΛύπη((
R
RAMBO11
15 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

rambo απο εμφανιση η' απο υπηρεσιες? Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3