Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 47 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η επίσκεψη έγινε βράδυ.
Η κοπέλα από εμφάνιση καλή: κοντούλα, μαύρα κατσαρά μαλλιά σαν αφάνα και μέτριο βυζί.

1ο Μαύρο> Το δωμάτιο χάλια: το κρεβάτι είχε σκουπιδάκια επάνω που σημαίνει ότι η υπηρεσία δεν έκανε ούτε ένα απλό πέρασμα με το σκουπάκι στα σεντόνια.

2ο Μαύρο> Καθαριότητα: Το πιο ασφαλές μέρος να κρύψεις λεφτά στο σπίτι της κοπέλας θα είναι κάτω από το σαπούνι!
Προσπαθώντας να ανοίξει άγαρμπα το προφυλακτικό, της έπεσε το φακελάκι στο πάτωμα και αυτή το... ΠΑΤΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ για να μην της φύγει! Το έπιασε με τα χέρια, το άνοιξε πιάνοντάς το ΑΠΟ ΜΕΣΑ σαν σακούλα και το έβαλε πάνω στον πούτσο μου!
... Τα σχόλια περιττεύουν ...

3ο Μαύρο> Υγεία: της είπα να στηθεί στα τέσσερα και αφού έκανε σαν να της τον έβαλα στο μάτι τελικά γύρισε και ... έπαθα!
Ανάμεσα στα κωλομέρια της υπάρχει ΜΑΥΡΙΛΑ!
Το κερασάκι στην τούρτα: Μεγάλη κρεατοελιά κοντά στην σούφρα!

4ο Μαύρο> Υπηρεσίες:
TOMMY DEVITO> "Στο πρωκτικο σεξ ομως ποναει πολυ και δεν μπορεις να την γαμησεις σε γρηγορους ρυθμους.Συστηνεται μονο σε οσους αρεσει να ξεκωλιαζουν πετιτ νεαρες πορνες.Ελπιζω να σας βοηθησα!"
Εγώ δεν μπόρεσα να την γαμήσω καθόλου ρε τόμυ. Εκτός και αν το γαμήσι είναι σαν το ανέκδοτο που βάζεις μόνο το κεφάλι (γιατί μέχρι εκεί με άφηνε).
Αχ πονούσε και βαχ δεν μπορούσε! Άι στο διάολο τελικά με την μαλάκω!

Την έδιωξα μαζί με ένα φάσκελο και έφυγα.

Η συμβουλή μου: Μακριά και μαύρο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
731
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2014
Κλέφτρα???Χμμμ;
09 Σεπτεμβρίου, 2014
" Το πιο ασφαλές μέρος να κρύψεις λεφτά στο σπίτι της κοπέλας θα είναι κάτω από το σαπούνι!" Xαχαχαχαχαχα!!!!!Να είσαι καλά τύπε, γέλασα με την καρδιά μου!!!!Μεγάλο χαμόγελο
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

cloudrider > Κλέφτρα???
Όπως τόσα μέλη εδώ μέσα λένε ότι η τάδε "στήνεται σωστά να τον πάρει χωρίς να κλέβει".
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3