Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναγωνιστές, την καλησπέρα μου!!
Μετά από αρκετό ψάξιμο και αναμονή, έπεσε επιτέλους στα χέρια μου το τηλέφωνο της πολυτραγουδισμένης Anastasia Ru και έσπευσα να δοκιμάσω. Το ραντεβού κλείστηκε ταχύτατα, με ένα μόλις τηλεφώνημα σήμερα το μεσημέρι για τις 15:15. Με ρώτησε αν κινούμαι με αυτοκίνητο και όταν της απάντησα ναι, μου ζήτησε αν μπορώ να την πάρω από Χαροκόπου και Θησέως γωνία...δεν το αρνήθηκα μιας και ήξερα ότι η συνεύρεση θα λάμβανε χώρα σε hotel της Καλλιθέας, άρα δε με έβγαζε και από το δρόμο μου Γλώσσα...Βέβαια αυτό έρχεται να επιβεβαιώσει το σχόλιο στην κριτική του gggeee ο οποίος γράφει πολύ σωστά ότι κινείται μόνο εκεί για την ευκολία της Money MouthΧμμμ; ...anyway!
Εμφανισιακά πρόκειται για μια κυρία σίγουρα 50αρα (δεν παίρνω όρκο ότι δεν είναι πιθανόν και λίγο παραπάνω) με σπασμένο πρόσωπο, κλασσικά μάτια Ρωσσίδας και σώμα αρκετά καλό για την ηλικία. Στήθος βέβαια υπερβολικά μικρό για τα γούστα μου και πολύ πιθανόν για πολλούς εδώ μέσα αλλά, με ρόγα σαν γιαταγάνι ΓλώσσαΓλώσσα αν τη γλίψεις και καυλώσει!!!
Φιλικότατη, πρόσχαρη, χωρίς να δίνει την εντύπωση της στιγνής επαγγελματία, που κοιτάζει απλά να σε ξεπετάξει.
Στα του αγώνα: Αφού μπήκε ο καθένας ξεχωριστά για ντουζάκι, ξαπλώνει και πριν με φιλήσει, με ρώτησε αν θέλω (πολύ θετικό αυτό) και μόλις της έδωσα το οκ, άρχισε κάτι όμορφα φιλιά που στη συνέχεια έγιναν βαθεία με γλώσσα, άκρως απολαυστικά! Την βάζω κάτω και αρχίζω περιποίηση στο μ@@@κι της, το οποίο ήταν άψογα προσεγμένο και πεντακάθαρο!! Εκεί παιδιά εξεπλάγην διότι η τύπισσα έχυσε δύο φορές όσο την έγλυφα με κραυγές που σίγουρα την άκουσαν ώς τη ρεσεψιόν...ενώ συνέχεια μου έλεγε πόσο καλά ξέρω να γλίφω κλπ κλπ...
Αφού τελειώνει και δεύτερη φορά μου λέει ''σειρά μου τώρα'' και μου ξεκινάει ίσως την καλύτερη πίπα που μου έχει κάνει ποτέ call girl Έρωτας!! Απίστευτα χαλαρή, βαθειά, υγρή πίπα, με ταυτόχρονη περιποίηση στις μπάλες....που πραγματικά αν δε σταμάταγε από μόνη της για να με καβαλήσει, θα έχυνα πανευκολα!! Πέρασμα κράνους και με καβαλάει σε στάση cowgirl όπου εκεί τσίριξε πραγματικά γιατί όπως είπε ήταν πολύ χοντρός αλλα δε μάσησε...συνέχισε απτόητη να κοπανιέται μόνη της ώσπου γύρισε από μπροστά και πάνω μου!! Εκεί ανέλαβα εγώ δράση αρπάζοντας τα δυο κωλομέρια της και δίνοντας πόνο!!! Τελευταία στάση ιεραποστολικό όπου μετά από κανένα δεκάλεπτο δεν την πάλευα άλλο λόγω ζέστης (παρά το aircondition) και της ζήτησα ξανά πίπα!! Περιττό να σας πώ ότι μέσα σε λιγότερο από πέντε λεπτά πίπας άδειασα στο στόμα της κυριολεκτικά και την ψυχή μου!!!!
Τα μάζεψε όλα προσεχτικά και τράβηξε κατά νυπτήρα μεριά....ώσπου κάπου εκεί μετά από το απαραίτητο ντουζάκι έλαβε τέλος η πετυχημένη συνεδρία!!
Συμπερασματικά: Συστήνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για milfάκιδες ΚΑΙ ΜΟΝΟ και κατά τη γνώμη μου ίσως και για κάποιους που ψάχνουν το καλό το δυνατό το αυθεντικό το σεξ και όχι το στημένο το άκρως επαγγελματικό που προσφέρουν τα περισσότερα νεαρά call girls!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2014
Aυτα ειναι ! ! ! Ωραιος . Βεβαιως και αξιζουν κατι τετοια κοριτσια και το τελευταιο σέντ ! Αυτο θελουμε κι εμεις , να "επενδυουμε" και να παιρνουμε οτι μας αξιζει κι οχι να πεταμε τα γιουρο στον γκουβα !
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Ρε μαν κριτική για το μωρό γράφεις η για σένα γλύφεις τέλεια έχεις χοντρό πουτσο είσαι έτσι αλλιώς έλεος ποιαΜαλακίαΜαλακία
S
sohoviz
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή εσύ ειδικά ανήκεις στην κατηγορία αυτών που μαλλον δεν ξέρουν να διαβάζουν, ξαναδιάβασε την κριτική και θα καταλάβεις!!! εχω γραψει μια πλήρη κριτική για την κοπέλα ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...τωρα αν εσένα σε ενοχλεί που μου έκανε αυτά τα σχόλια ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ στο φινάλε δεν τα εγραψα για να δειχτω ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ bourdela.com......
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Με σημερινή της ανάρτηση στο facebook,η Αναστασία κάνει γνωστό ότι σταματά να εργάζεται,λόγω προσωπικών προβλημάτων.....τυχαία το είδα,απλά το κοινοποιώ για να μην την ψάχνετε.
07 Σεπτεμβρίου, 2014
"
Anastasia Ru
47 λεπτά · Athens ·
Logw perusinou egkefalikou epeisodiou pou eixa kai efuga gia th patrida mou kai allwn provimatwn ugeias pou exw tha stamatisw na kanw rantevou. eyxaristw osous me sunantisan"

την ξεκανες τυπε;Χμμμ;
09 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ισχυει, κριμα... Λύπη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6