Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρό τώρα στα προγράμματα της αλυσίδας έβλεπα να εργάζεται πρωινή βάρδια η Στέλλα, χωρίς ωστόσο να έχω την ευκαιρία να τη συναντήσω από κοντά λόγω ωραρίων...Την περασμένη εβδομάδα την πέτυχα προς τη λήξη της βάρδιας της, μου άρεσε μπορώ να πω ο τρόπος της και η εμφάνισή της και την έβαλα στα....προσεχώς....Και το προσεχώς είχε φτάσει...Έτσι νωρίς το μεσημέρι βρέθηκα στο Γκάζι και αφού ταλαιπωρήθηκα πολύ μέχρι να βρω πάρκινγκ, ανέβηκα τα σκαλιά του στούντιο. Υποδοχή από την ευγενική υπηρεσία, με οδήγησε στο σαλόνι και μου παρουσίασε τη Στέλλα. Για όσους δε την γνωρίζουν, πρόκειται για μια συμπαθέστατη κοπέλα, με μαύρα μαλλιά σε στυλ Κλεοπάτρας, με αφέλειες, ωραίο πρόσωπο, φυσικό στήθος 2.5άρι, όμορφο συμμετρικό σώμα με καμπύλες και ωραία περιφέρεια και πόδια. Γλυκύτατη στον τρόπο της, ευγενική, αμέσως έκανε τη διάθεσή μου ακόμα πιο έντονη για να περάσω στα ενδότερα. Πληρωμή στην υπηρεσία του αντιτίμου για πρόγραμμα με 69 και ελεύθερο στοματικό στα 70 ευρώ και μετά από το απαραίτητο φρεσκάρισμα μικρή αναμονή...

Μετά από κάμποσα λεπτά ήρθε και το κορίτσι κοντά μου και μετά από μια σύντομη κουβεντούλα ξεκινήσαμε σε κλίμα gfe με πολλά φιλιά, αγκαλιές τις περιπτύξεις μας.Της έβγαλα τα εσώρουχα και αφού απόλαυσα το όμορφο στήθος της με τις ωραίες ρώγες της, κατέβηκα χαμηλά όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ με το αιδοίο της για αρκετή ώρα. Καλή συμμετοχή από εκείνην, ωραίοι αναστεναγμοί χωρίς υπερβολές, ενώ έδειξε να της αρέσει και η περιποίηση στην....άλλη πόρτα...Σειρά για το δικό της ρόλο με πολλά φιλιά και πάλι, γλειψίματα, μέχρι που ξεκίνησε με μια πολύ καλή περιποίηση των @@ για αρκετά λεπτά, με πολύ σάλιο μέχρι να ασχοληθεί με το ερεθισμένο μου μόριο. Καλό στοματικό, αργό, αισθησιακό, με προσπάθειες για βαθιές διεισδύσεις. Συνεχής επαφή των ματιών μας και εκείνη να με ρωτάει αν μου αρέσει...(κάτι ερωτήσεις...)

Ξεκίνημα στο σεξ ιεραποστολικά, στους ίδιους αργούς και ερωτικούς ρυθμούς, με καλή αίσθηση, καλή συμμετοχή, χωρίς θεατρινισμούς, πολλές αγκαλιές. Στη συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα, που είχα και την ευκαιρία να ασχοληθώ και με τα περιποιημένα πατουσάκια της, γεγονός που την ξάφνιασε ευχάριστα. Αλλαγή στα 4, με καταπληκτικό "σπάσιμο" μέσης και τούρλωμα το οποίο με τρέλλανε και σταδιακό ανέβασμα ρυθμού με εκείνη να δείχνει ότι αντέχει και να ακολουθεί....Στην πορεία την έσπρωξα τελείως να ξαπλώσει και με μόνο ανασηκωμένο τον κωλαράκο της και εγώ στηριζόμενος στα χέρια μου, συνεχίσαμε για αρκετά λεπτά, σε μια στάση που πραγματικά με ερέθισε ακόμα περισσότερο...Τελευταία στάση ξανά ιεραποστολικό αλλά ελαφρώς πλαγιαστά για πιο έντονη διείσδυση και έτσι το πήγαμε μέχρι το έντονο τέλος που με βρήκε μετά από λίγα δευτερόλεπτα μέσα της, χωρίς να έχω διάθεση να διακόψω τη διείσδυση.

Συμπερασματικά μια πολύ καλή συνεδρία, με ένα κορίτσι που δουλεύει μόνο πρωί, οπότε θεωρώ ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή για τη συγκεκριμένη βάρδια, είναι ευγενική, ήρεμη, δε δείχνει διάθεση να σε ξεπετάξει και προσπαθεί να σε κάνει να φύγεις ικανοποιημένος από το δωμάτιο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού