Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλο ένα βράδι χωρίς κάτι να με εντυπωσιάσει στην πιάτσα και κατέφυγα στα ακριτικά τσαρδιά της Κωνσταντινουπόλεως ΧαμόγελοΧαμόγελο.Εκεί για καλή μου τύχη πέτυχα την Εύα την οποία έχω τιμήσει στο παρελθόν κι έχω περιγράψει αναλυτικά την εμφάνισή της.Αυτή την φορά μου καρφώθηκε η ιδέα να παίξω με τα υπέροχα ποδαράκια-πατουσάκια τηςΓλώσσαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Μόλις μπήκα στον οίκο με θυμήθηκε αμέσως και αυτή και η τσατσά,πέρασα στο δεξιά δωμάτιο και ανέμεινα έτερο συναγωνιστή να ολοκληρώσει.Ο χώρος είναι στουντιακού επιπέδου με μόνο αρνητικό ότι παντού απαγορευέται το κάπνισμαΘυμός.Η Εύα όπως πάντα μέσα στις γλύκες με αγκάλιασε και με άρχισε σε παθιασμένα γλωσσόφιλα.Έγλειψα τα καυλωμένα βυζάκια της και αφαίρεσα το στριγκάκι της.Εκείνη με φίλαγε αργά στο λαιμό και κατέβαινε σιγά-σιγά στο πετρωμένο καυλί μου.Η πίπα της ιδανική για μένα,βαθιά με πολύ σάλιο και σ'έναν αργό και βασανιστικό ρυθμό.Άφου με κατακαύλωσε της ζήτησα να ξαπλώσει απέναντι μου και να μου προσφέρει τα άψογα πατουσάκια της με το μαύρο πεντικιούρ.Αφού τα έγλειψα με μανία εκείνη με άγγιξε με αυτά στο στήθος και κατέβηκε στον καυλωμένο πούτσο μου για μια ονειρική ποδολαγνεία.Με το ένα πόδι έπαιζε το καυλί μου και με το άλλο έτριβε τα αρχίδια μου.Αλλαγή για δυνατό παίξιμο και με τα δύο πόδια και ξανά στο στόμα μου για χαλάρωση και ηδονή.Ξανά να νιώθω το πεντικιούρ της στην πουτσάρα μου κι εκείνη να τρίβει δυναντά το μουνάκι της μπροστά μου.Δεν άντεξα για πολύ στην θέα κι έχυσα δυνατά στα απαλά πόδια τηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Πλύθηκε,γλωσσόφιλο και καληνύχταΧαμόγελοΧαμόγελο.Φεύγοντας σκεφτόμουν ότι το όλο σκηνικό είναι vfm μιας και όλο αυτό το στουντιακό πρόγραμμα το πήρα στην τιμή των 20 ευρώΣπασίκλαςΕμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2030
Όνομα κοπέλας
Εύα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.236
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2014
ωραίος τύπε μου...με "έφτιαξες"...Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1