Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινό πέρασμα από τη Φυλής μιας και κάτι δουλειές με έφεραν από στην περιοχή της Αχαρνών. Στο μόνο σπίτι που μπήκα ήταν αυτό μιας και ήθελα να ξεκινήσω από εδώ τη σύντομη βόλτα μου. τελικά έμεινα μόνο εδώ. Μιας και η Τζουλιάνα που μου παρουσιάστηκε κάλυπτε πλήρως τα γούστα μου και τα "θέλω" μου με αποτέλεσμα να μη θέλω να ψαχτώ περαιτέρω. Ωραία κοπέλα, ξανθιά, με ωραίο πρόσωπο, φυσικό στήθος 2.5άρι, ωραία πιασίματα και ωραίο κωλαράκι. Η υπηρεσία χαμογελαστή και ευγενική ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, 69 και σεξ με άνεση χρόνου...

Πέρασμα δωμάτιο και μικρή αναμονή. Το δωμάτιο καθαρό, με διπλό κρεβάτι, πάνω από το μέσο όρο. ήρθε και η Τζουλιάνα κοντά μου και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η διάθεσή της. Ομιλιτικότατη, με χιούμορ, με αγκάλιαζε, με φιλούσε, με ρώτησε για τις διακοπές μου, χαμογελούσε...πραγματικά έδειχνε ιδιαίτερη διάθεση και το κλίμα ήταν θετικότατο. Μου έβγαλε το μποξεράκι και επιδόθηκε σε ελεύθερο στοματικό για αρκετά λεπτά με περιποίηση και της γύρω περιοχής. Ωραίο στοματικό, βαθύ και υγρό, ενώ με κοίταζε κάθε τόσο. Στη συνέχεια λίγο 69, όπου απόλαυσα το πεντακάθαρο μουνάκι της με εκείνη να με παροτρύνει να τη φάω...

Ξεκίνημα στο σεξ ιεραποστολικά με τα πόδια της στο στήθος μου, καλή ευλυγισία και έντονοι αναστεναγμοί αλλά αληθοφανείς ενώ με παρότρυνε να συνεχίσω πιο δυνατά. Μικρή αλλαγή σε πλαγιαστό με το ένα της πατουσάκι στον αέρα, και το στήθος της να πάλλεται και να με προκαλεί να το χουφτώσω και τέλος γύρισμα στα 4 με καλό στήσιμο και απολαμβάνοντας τα ωραία κωλομέρια της μετά από λίγα λεπτά και σε έντονο ρυθμό τελείωσα μέσα της με ικανοποίηση...

Ένα κορίτσι με καλή διάθεση, ευγενικό, με στόχο να σε ικανοποιήσει, χωρίς να δυσανασχετεί, σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή και καταλαβαίνεις ότι θα περάσεις καλά...Τιμάει το 20άρικο στο έπακρο και σίγουρα στο μέλλον θα την ξαναεπισκεφθώ...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού