Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78344
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη απόγευμα . Σήμερα έκανα μια μικρή βόλτα κυρίως σε λαδομάγαζα του κέντρου. Σε όλα βάραγαν μύγες , η μόνη εξαίρεση εδώ , που στις τόσες φορές που το έχω επισκεφτεί δεν είχα δει ποτέ πελάτη να είναι σε δωμάτιο ή να φεύγει… Με υποδέχτηκε η ψηλή λεπτή ξανθιά κοπέλα που όλο ξεχνάω το όνομα της. Με πέρασε στο δωμάτιο και με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιώ. Απάντησα όχι και μου είπε να μου στείλει να δω τις κοπέλες. Σήμερα δούλευαν 3 κοπέλες. Αλέσια ξανθιά με ωραία μάτια κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ωραίο κώλο. Εύα ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα και μικρό βυζί και τέλος
Ειρήνη ξανθοκάστανη γκίλφ κοντή με πιασηματάκια αλλά γενικά σφιχτό κορμί και 2.5άρια βυζιά. Αν και κατά την γνώμη μου η πιο ωραία είναι η Αλέσια , δεν μου έκανε κάποιο κλίκ κα έτσι επέλεξε την Ειρήνη. Ήρθε στο δωμάτιο με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο και απάντησα καταφατικά. Το μπάνιο βρισκόταν στα αριστερά του δωματίου. Το δωμάτιο πολύ λιτό , μασαζοκρέβατο πολύ μικρών διαστάσεων (ξαπλωμένος μπρούμυτα περίσσευα από τα καλάμια και κάτω)και καναπές ο οποίος γίνεται κρεβάτι. Παντόφλες μιας χρήσης δεν έχει(μόνο τις κλασσικές κολυμβητήριου)ενώ και η πετσέτα δεν είναι σφραγισμένη. Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα την Ειρήνη ξαπλωμένος μπρούμυτα , δεν άργησε να έρθει , άνοιξε το αιρ κοντίσιον , έβγαλε τα ρούχα της και έμεινε μ τα άσπρα εσώρουχα της . Πολύ επικοινωνιακή άρχισε να με ρωτάει για το που πηγα διακοπές που πήγε αυτή κλπ… Ειπε ότι είναι από την Ρωσία , 47 χρονών(βέβαια το σώμα της θα το ζήλευαν πολλές). Με ρώτησε αν θέλω ταλκ ή λάδι για το μασάζ. Ξεκίνησε μασάζ από τα πόδια και συνέχισε σε όλο το υπόλοιπο σώμα μου , το μασάζ της άνω του μετρίου και πιο πολύ χαλαρωτικό. Μετά από κάνα 25λέπτο μασαζ , έβγαλε τα εσώρουχα της , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να τρίβει τα βυζιά της στο σώμα μου , ενώ άρχισε να με φιλάει στα αυτιά στον λαιμό και στην πλάτη , όσο με φιλούσε έβαλε το χέρι της κάτω από το σώμα μου και άρχισε να τρίβει τον πούτσο μου , δεν γύρισα αμέσως και απολάμβανα τα χάδια της. Γύρισα και άρχισα να φιλάω τα βυζιά της και να χουφτώνω τα κωλομέρια της , έπαιζα με το μουνάκι της , όταν ξεκίνησα να το κανω αυτό άρχισε να με φιλάει παθιασμένα .Σηκώθηκα, πήγα από πίσω της έσκυψα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , το κωλαράκι της δεν με άφησε να το γλύψω όπως και να της βάλω δάχτυλο. Μου είπε περίμενε μισό λεπτό και άνοιξε τον καναπέ και έγινε κρεβάτι , έστρωσε πάνω ένα σεντόνι και ξάπλωσε , συνέχισα να την γλύφω και είχε φτιαχτεί πολύ , μου έσπρωχνε το κεφάλι και με τράβαγε από τα μαλλιά. Σταμάτα σταμάτα φώναξε , ξάπλωσε η σειρά μου τώρα. Ξεκίνησε ένα πολύ καλό ρουφόμπαλο και στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα πάρα πολύ καλή , βαθιά και υγρή . Την σταμάτησα για να μην χύσω. Σηκώθηκε μου φόρεσε το προφυλακτικό. Την ξάπλωσα ανάσκελα κάθετα στο μασαζοκρέβατο και μπήκα στο μουνάκι της το οποίο είχε πλημμυρίσει από υγρά , την γαμούσα έτσι ενώ αυτή έφερνε το κεφάλι της μπροστα ώστε να την πλησιάσω και να την φιλήσω. Τα φιλιά της πολύ παθιασμένα όπως είπα και πρίν. Αλλαγή στάσης , όρθια και με τα χέρια της να στηρίζονται στον καναπε/κρεβάτι την γάμαγα πολύ δυνατα πισωκολλητα , ύστερα στα τέσσερα στην άκρη αυτού. Ηθέλα να την χύσω στο στόμα αλλά δεν πρόλαβα από την καύλα , βγήκα από μέσα της , αφαίρεσα το προφυλακτικό και πρίν προλάβω να της τον δώσω στο στόμα τα χύσια εκτοξευτήκαν στα κωλομέρια την πλάτη της και έφτασαν μέχρι τα μαλλιά της….. Σηκώθηκε με φίλησε και μου έδωσε χαρτί , μου είπε να πάω να κάνω μπάνιο για να κάνει και αυτή. Στο δωμάτιο χωρίς τα μπάνια έκατσα σχεδόν 45 λεπτά. Το μασάζ καλό και στο μπριζόλιασμα ακόμα καλύτερο. Πλήρωσα 60 ευρω και τα τίμησε μέχρι τελευταίο σεντς
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2014
ωραίος (όπως πάντα) φίλε! μήπως η εν λόγω είναι μια Ειρήνη που δούλευε παλιά Φωκίωνς Νέγρη 11 και κατόπιν Ίμβρου;;;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 19259
04 Σεπτεμβρίου, 2014
Σταθερή αξία ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2