Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επείγουσες επαγγελματικές υποχρεώσεις με ανάγκασαν μες στο καταμεσήμερο να περιπλανιέμαι στο κέντρο της Αθήνας. Όταν επιτέλους κατάφερα και ξεμπέρδεψα, και έχοντας αρκετό χρόνο στη διάθεσή μου, έκανα μια μικρή βόλτα στα ιδρύματα επί της Βουλιαγμένης. Στο συγκεκριμένο δούλευαν οι 2 Τζένες, που και από τις 2 έχω να θυμάμαι τα καλύτερα....Επιλογή μου για έναν ανεξήγητο λόγο ήταν τελικά η Ελληνίδα. Μαύρα μακριά μαλλιά, πρόσωπο γλυκό και εκφραστικό και κορμί εκπληκτικό που θα το ζήλευαν και πολύ νεότερες κορασίδες. Ωραία πόδια σφιχτά και άψογη περιφέρεια, και μικρό στηθάκι.Η ευγενική και χαμογελαστή υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο και με επιλογή προγράμματος για 69 και με άφησε να χαλαρώσω. Ντουζάκι στην ευρύχωρη ντουζιέρα και μέχρι να έρθει η Τζένη λίγη τηλεόραση...

Με την είσοδο της Τζένης στο δωμάτιο, για κάποιον ανεξήγητο λόγο ένιωσα πολύ "πάνω" και την πλησίασα με άγριες διαθέσεις...Εκείνη χωρίς να κωλώσει κατάλαβε τη διάθεσή μου και πέσαμε στο κρεβάτι όπου κατευθείαν μου έφερε το υπέροχο αιδοίο της στο στόμα μου, όπως ήμουν ξαπλωμένος από πάνω μου και ξεκίνησα μια αιδοιολειχία διαρκείας, με αληθοφανή βογγητά από μέρους της, με το ένα της χέρι να παίζει με το πέος μου, ενώ έλεγε διάφορα "πικάντικα" λογάκια. Συνέχεια με εκείνη ξαπλωμένη και εγώ να συνεχίζω το έργο μου και εκείνη να κουνιέται, να συσπάται, να πιάνει τα μαλλιά της, το στήθος της...εκπληκτική συμμετοχή και έντονη...Αλλαγή, με εκείνη να αναλαμβάνει δράση, με πολλά φιλιά στο σώμα μου, μέχρι να φτάσει στη γεννητική μου περιοχή. Αρχικά ασχολήθηκε με τα @@ για κάμποση ώρα, με παιχνίδια με τη γλώσσα, φτυσίματα και ρούφηγμα. Πέρασμα προφυλακτικού και στοματικό υψηλών προδιαγραφών. Με ένταση, με διαφορετικό ρεπερτόριο, υγρό, βαθύ. Διάλειμμα για μια υπέροχη footjob με τα όμορφα πατουσάκια της, με τα βαμμένα ροζ νυχάκια της...

Πρώτη στάση για αρχή στο σεξ στα 4, κάτι που επέλεξε εκείνη μιας και της αρέσει αρκετά όπως κατάλαβα. Συμμετοχή στα ίδια καλά επίπεδα, καλή διείσδυση και ρυθμός και όταν αγρίευε λίγο η φάση εκείνη δε δυσανασχετούσε. Αλλαγή σε cowgirl με βαθιά καθίσματα πάνω στο πέος μου και στη συνέχεια reverse cowgirl με θέα τον υπέροχο κωλαράκο της. Τελευταία στάση ιεραποστολικό σε διάφορες παραλλαγές με καλύτερη με τα πόδια της πίσω και έντονη διείσδυση από μένα για αρκετή ώρα, μέχρι να με βρει το τέλος τελικά πάνω στα πατουσάκια της...

Η Τζένη με τη σημερινή μας συνεδρία απέδειξε ότι η πρώτη φορά δεν ήταν τυχαία. Πράγματι κατέχει το "άθλημα", της αρέσει και της ίδιας να περνάει καλά στο δωμάτιο, δίνει σημασία στα "θέλω" του πελάτη και προσπαθεί να εκπληρώσει τις επιθυμίες του παρτενέρ της. Άνεση χρόνου και ευγένεια φυσικά βοηθούν προς αυτήν την κατεύθυνση. Θεωρώ ότι δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος από κείνη και συστήνεται στους λάτρεις και του gfe και του pse...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού