Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτη κριτική λοιπον με αφορμη την βολτα μου στην Κορινα στο εν λογο μαγαζι για 2η φορα απο τοτε που αρχισε να δουλευει εκει καθως πριν την ειχα πετυχει στο Ερως 16 και πιο πριν στο La femme. Θα αρχισω διαφορετικα την κριτικη καθως μερικοι μπορει να μην γουσταρουν το μπλα μπλα και να αρκουνται σε καποια στατιστικα.

Εμφανιση κοπελας: Εβαλα 6 καθως δεν ειναι για τα κιβικα του καθενος οντας πολυ petit φαση κοπελα, χωρις να σημαινει οτι ειναι ασχημη η οτι δεν θα περασεις καλα, ισα ισα μπορεις να την κανεις οτι θελεις, αναποδα τσαλιμια κτλπ.

Συμμετοχη/Διαθεση : Οπως ειπε και ο Damask στις κριτικες τις στο Ανδρεου Γεωργιου 34 ηταν η πιο κατατοπιστικη κατ'εμε κριτικη καθως και η πιο αληθοφανης. Η κοπελα εχει περασει πολλες δυσκολιες στην ζωη της (αν ειναι αληθεια αυτα που λεει) αλλα παλι και ποια δεν εχει περασει δυσκολα σε αυτον τον κλαδο. Παρ'ολα αυτα μεσα στο δωματιο δεν θα σε ζαλισει με αυτα και θα κανει το παν για να περασεις καλα. Δεκτικη σχεδον σε ολα, δεν εχει ψευτοκραυγες και μαλακιες και αμα πατησεις τα σωστα κουμπια ξεδιπλωνεται.

Καθαριοτητα χορου: Παρα πολυ καθαρα με χαρτι, σαπουνι, ουτε νερα στο πατωμα, καθαρα σεντονια, και air condition αν ζητηθει για τις πιο ζεστες μερες του χρονου.

Συμπεριφορα Τσατσου: Εδω να τονισω οτι ειναι το πρωτο μαγαζι στο οποιο εχω πετυχει τσατσο και να σας πω την αληθεια τον προτιμω απο κατι αλλες τσατσαδες που σε ζαλιζουν για προγραμμα, σε λενε μαλακιες και στραβωνουν αν δεν μπεις (μην τα αναλυσω τα ξερετε). Εξυπηρετικοτατος, ουτε φορτικος ουτε τιποτα.

Παρκινγ: Για καποιες πρωινες ωρες ισως να ειναι θεμα, για βραδυ δεν τιθεται θεμα.

Σχεση αποδοσης/τιμης: Οσες φορες εχω περασει με την Κορινα παρατηρησα οτι κραταει τους ασους που εχει στο μανικι (γιατι εχει πιστεψτε με) για τα προγραμματα και οχι για το απλο των 30 γιουριων εξ'ου και το 5.

Τωρα στο διαταυτα: Σημερα καθως δεν επαιζε κατι ιδιαιτερο στην τσαρκα που εκανα στην περιοχη του μυλου, ειπα να περασω απο το μαγαζι και με το που ειδα την Κορινα, ευγενικη οπως παντα μου εκανε και κατι τσαλιμια περασα με το απλο αντιτιμο των 30 καθως ηξερα οτι δεν θα βγω χαμενος (δεν ειναι και οι εποχες να φευγουν τα 50αρικα οπως πριν μερικα χρονια αλλιως θα εδινα μεγαλυτερο παραβολο). Η Κορινα ειναι petit μελαχρινη, με στητο βυζακι 1,5 θα ελεγα (αν και δεν τα παω καλα με τις διαστασεις), κωλαρακι μικρο αλλα καλοσχηματισμενο και επιδερμιδα μωρου, κυριολεκτικα μωρου ομως. Μπαινω στο δωματιο και σε ουτε 2 λεπτα μπαινει και το μωρο, social time κανα 2λεπτο για να με θυμηθει, κυνηγητο μεσα στο δωματιο αλλο ενα 2λεπτο αφου με θυμηθηκε Γλώσσα και αφου την επιασα αρχισαμε τις αγκαλιτσες, φιλακια σε ολο το σωμα απο μερους της και εκει που παω να τις το ανταποδωσω μου λεει: Επειδη δεν εχω πολυ κοσμο τελευταια Χμμμ; τα βυζια μου φουσκωσαν και ειναι πιο πρισμενα απο οτι συνηθως... κατι που ισχυε μολις τα επιασα και ενω δεν ξερω αν ηταν αληθεια αυτο για τους πελατες (ουτε και με νοιαζει ιδιαιτερα) πλεον το βυζι ειναι παρα πολυ καλυτερο απο οτι ητανε πριν, και ευαισθητες ρογιτσες που αν την χαλαρωσεις παιζει να σε πνιξει απο το σφιξιμο ενω της τις ρουφας, το γουσταρε αρκετα. Συνεχιζει με φιλια σε ολο το σωμα και αρχιζει (αφου περασει προφυλακτικο) μια πιπα πολυ ιδιαιτερη: Δεν ειναι ουτε deepthroat σε σημειο που να ακουμπας με το κεφαλακι αμυγδαλες, λαρυγγι οτι εχει γενικως στο λαιμο καθως αυτο το κανει στα προγραμματα, αλλα ουτε μονο το κεφαλακι, χερι κτλπ. Το χερι ειναι απλα για υποστηριξη οχι για μαλλαξεις και εχει πολυ ωραια αισθηση το ζεστο στομα της (βεβαια προτεινω ακα πιπα αν θελετε να νιωσετε ακριβως τι εννοω ζεστο Μεγάλο χαμόγελο σαν τις Εμμανουελλας φαση τον εξαφανιζει ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ). Πρωτη σταση απο πανω με φιλακια στο στηθος τις και εναλλαξ μια εδινα ρυθμο εγω μια αυτη σφαλιαριτσες στο κωλαρακι τις και αλλαγη στασεις στα 4 οπου εχεις φοβερη θεα και κανει το σωστο στησιμο ωστε να πιανεις και βυζι, τουρλωμα του κωλου της και φωνουλες γκαυλιαρικες αλλα διακριτικες μαζι με την πιεση που εδινε πανω στον πουτσο μου προφανως απο την καυλα εκαναν αυτη την σταση σχεδον αρκετη να με τελειωσει. Σταματαω και μου λεει: Εχυσες??? Λεω: Οχι κουκλα μου ξαπλωμενη σε θελω καθως ειναι η καλυτερη σταση για μενα. Γελαει και απλα πεφτει για ξαπλωτο πισοκωλλητο. Οχι ετσι λεω μωρο μου ιεραποστολικα. Γελασε και γυρισε ιεραποστολικα. Ε καπου εκει μια που με κοιταξε, μια που τις ρουφιξα τα βυζακια τις, μια που καβλωσε αρχισε να με τραβαει και να με σφιγγει εβαλε και τον πουτσο μου στο μουνι τις δεν ηθελε και πολυ για να τελειωσω λεω να δωσω ρυθμο (μην μεινει παραπονεμενο το μωρο στην καλυτερη σταση πανω που αρχισε να σταζει καυλα) και αφου αρχισα σχετικα ηρεμα και αισθησιακα τελειωσα σε τεμπο σφυροκοπησης και οι δυο ιδρωμενοι και μεσ'την καυλα. Αλλα 5 λεπτα μου ειπε διαφορα για την ζωη της καλα και κακα, δεν βιαστικε να φυγει και σιγα σιγα αφου με φιλισε πεταχτα αλλα ζουπιχτα στο στομα (μου δαγκωσε και το χειλος Έρωτας) αποχωρησε. All in all, για μενα ειναι πλεον ενα απο τα standar μου καθως υπαρχει χημεια και αλληλοκατανοηση για το τι θελει ο καθενας απο τον αλλο, παταμε ο ενας τα κουμπια του αλλου και γινεται κατι που σιγουρα αξιζει τα 30 του ευρω. Οπως επισης ο λογος που την γνωρισα στις αρχες ηταν γιατι ακουγονταν πολλα καλα γιαυτην αλλα με την παροδο του χρονου εχει αλλαξει καποια πραγματα (που δεν εκανε, η δεν εκανε καλα) με αποτελεσμα να ειναι ενα μωρο που ισως να αξιζει αναθεωρηση κατα την γνωμη μου.

Υ.Γ: Γουστα ειναι αυτα ολα υποκειμενικα και μπορει να μην συμβει σε εσας οπως εχει γινει σε εμενα, ελπιζω να μην κουρασα πολυ και μακαρι να παρει τα πανω της η κοπελα γιατι σε σχεση με οταν ηταν στο La Femme ειναι πολυ πεσμενη ψυχολογικα αλλα ως επαγγελματιας δεν στο δειχνει στο σεχ και στο δωματιο, στο δειχνει αφου τελειωσουν ολα μεταξυ σας σε μορφη κουβεντουλα-παραπονο γιαυτο και ο λογος που μπηκα στον κοπο να γραψω κριτικη, ειναι κριμα εξ'ου και ο τιτλος, μια αδικιμενη κοπελια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2014
ΗΘα συμφωνησω σχεδον σε ολα, εκτος απο ενα. Η Κορινα εχει περασει απο πολλά μαγαζια, αλλα οχι απο το La Femme που γραφεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1