Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Κυριακή βρέθηκα στη Μίνωος αλλά λόγω του πρωινής ώρας γύρω στις ( 11,00) αρκετές κοπέλες δεν είχαν πιάσει ακόμη δουλειά. Μου είχαν πει καλά λλόγια για την κοπέλα που δουλεύει στο Νο 8 στον πρώτο όροφο αλλά η τσατσά μου είπε ότι έρχεται μετά τις 12,00. ΥΤο σπιτάκι της Νανάς ήταν κλειστό όπως και κάνα δυο που είδα ακόμη και έτσι κατέληξα στο Νο 4 που δουλεύει η Νόρα.

Απο εμφάνιση η Νόρα είναι ψηλή (γύρω στο 1,70) με στήθος 2άρι και συμπαθητικό πρόσωπο ενώ για τα γούστα μου είχε μεγάλη περιφέρεια.
Προχωρήσαμε στο δωμάτιο (οχι στο καλό , στο μικρό) όπου μετά απο λίγο ήρθε η Νόρα. Αρκετά φιλική με όρεξη για κουβεντούλα. Ξάπλωσε πάνω μου κ άρχισε το γλύψιμο στο σώμα ενώ συνέχισε κ με ισπανικό.
Αφήνει να την αγγίξεις αλλά δεν αφήνει τα φιλάκια. Ξεκίνησε με το να είναι αυτή απο πάνω και μετα στην κλασσική στάση ενώ στη συνέχεια γύρισε στα τ'εσσερα όπου και τελείωσα.

Σε γεμικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος , όχι όμως στον ίδιο βαθμό που περιγράφει ο προηγούμενος φίλος. Ηταν φιλική με καλή διάθεση δεν θα την έλεγα ομως call girl. Για παραδειγμα με την Αλεξία που ήταν κ αυτή στο Νο4 είχα περάσει πολύ καλύτερα. ¨Ομως γούστα είναι αυτά και δεν είναι απαραίτητο να έχουμε όλοι ττην ίδια άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νόρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2014
Το call-girl το έγραψα μόνο στο ότι δεν είναι με το ρολόι στο χέρι, και έχει και κάτι από social (τουλάχιστον στην περίπτωση μου).

Όσον αφορά την Αλεξια, λείπει σε όλους μας... Αυτή ήταν πραγματικά ένα τουλάχιστον επίπεδο πάνω από όλες!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1