Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα στις 19.00. Μπήκα στον οίκο και περίμενα στην καγκελόπορτα να μου ανοίξει η υπηρεσία. Στο σαλόνι μύριζε έντονα μπογιά , μίας και απ ότι διαπίστωσα είχαν βάψει τις πόρτες των δωματίων. Σήμερα δούλευε η Λώρη , που όταν δουλεύει η Ντενίσα είναι συνήθως στην πρώτη βάρδια. Ξανθιά ρουμάνα 21 χρονών , κοντούλα με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και στητό 1.5άρι βυζί . Πέρασα στο δωμάτιο και η πιτσιρικά ήρθε αμέσως , χαμογελαστή σε αντίθεση με το σαλονάρισμα της και μου είπε ότι με θυμάται απο τις βόλτες που κάνω. Ξάπλωσα την ανέβασα απο πάνω μου και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στα βυζάκια της , ενώ χούφτωνα τα κωλομέρια της. Δάχτυλα ευγενικά τα αρνήθηκε ενώ ούτε 69 κάνει . Με την σειρά μου ξάπλωσα και ήρθε στο πλάι μου , μου φίλησε και μου χάιδεψε το στήθος ενω με το δεξί της χέρι έπαιζε τον πούτσο μου. Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα καλή , βαθιά και με αυξομειώσεις ρυθμού , χωρίς χέρι και δόντι. Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω όπως μου αρέσει , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου και αυτή δάγκωνε τα χείλη της. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος και ωραία θέα , δεν άλλαξα άλλη στάση μίας και ήμουν αρκετά “φορτωμένος” και απλά ήθελα να ξεφορτώσω για να περάσω στον απέναντι οίκο με την Υβόννη , έτσι μετά απο μερικά λεπτά τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δέκα λεπτά , δεν με χάλασε κάτι ιδιαίτερα ίσως γιατί κ ο σκοπός της επίσκεψης δεν ήταν άλλος παρά ένα ξεφόρτωμα με ένα ωραίο πιπίνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.614
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού