Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μια απο τα ίδια αυτό το τίτλο έβαλα διότι πάλι σούπα φαγαμεΚεφάλι σε τοίχο! ξεκινώντας θα ήθελα να τονίσω ότι αυτό που θα ΠΩ δεν έχει καμία σχέση με την βαθμολογία που έβαλα.... Το ραντεβού κανονικά είχε κλειστεί πριν 2 μέρες αλλά το κορίτσι μας 10 λεπτά πριν με εστείλε για τσάι.... Τελοσπαντων εχθές ήρθε στη ώρα της.....Μπαίνοντας είδα μια ψηλή γυναίκα με τη κλασική ρωσοφατσα αν και μου είπε ότι είναι τσεχα.... Καθίσαμε και τα είπαμε 2 λεπτά και αφού πήγα για ένα γρήγορο ντουζακι βγαίνοντας έχει είδη γδυθει και με περιμένει στο καναπε( ξενέρωσα τελείως) αφού πέσανε κάποια φιλία ψεύτικα πήγαμε στο κρεβάτι και αρχίσαμε το παραμύθι του παραλόγου...Στα του έργου η κοπέλα μου έκανε στοματικό με πολύ χέρι και κάποιες φορές είχε και δόντι και αφού πέρασαν κάποια λεπτά με ρωτάει τη στάση θέλω ( με υφακι) την έβαλα στα 4 και μετά απο κάποια λεπτά της τα έδωσα και ΤΕΛΟΣ..... Όσο για τα 4 τα κωλομαγουλα είναι πολύ ανοιχτά....
Δεν έχω να ΠΩ πολλά απλά δεν σύμφωνο που λένε ότι πληρώνεις παίρνεις διότι έχω συνάντηση call girls και με 100 και είναι πολύ ανώτερα απο αυτό το ΜΠΑΖΟ που πήρα χθες......Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτά.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2014
Η εμφάνιση είναι καλή. Η συμπεριφορά της είναι λιγάκι αλαζονική. Αν ήταν Ελληνίδα θα την είχατε θάψει την κοπέλα. Γερο-μύστης
29 Αυγούστου, 2014
Αφήνεις τα σίγουρα για Α.Τ.Ι.Α.? Μεγάλο χαμόγελο
Από την πρώρη ακύρωση έπρεπε να αλλάξεις πλέυση.
02 Σεπτεμβρίου, 2014
hi there...thanks for ur amazing review. If u did not like me that much and u think that i am mpazo why u did not tell me to leave and stayed with me? U could tell me to leave and call another girl with 100 euro that u say that u had a great time with her. If u did not like my blowjob u should tell me and i could make u better without hands and teeth. Μεγάλο χαμόγελο and tell me please because i dont understand...what do u mean by saying that my ass chicks are very open? Anyway i wouldnt like to meet u again as well because u didnt tell me that face to face. Send mw please a pm with ur phone number in order to remember u.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3