Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από παρότρυνση του φίλου antisthenis και άνοιγμα του σωστού thread για την κοπέλα, να σας γράψω την εμπειρία μου μαζί της και εδώ για να μένετε ενημερωμένοι και να κρίνετε μόνοι σας.
Η συνάντηση έλαβε χώρα την Κυριακή 24 Αυγούστου στο σπίτι μου. Όπως ανέφερα και στο άλλο μου ποστάρισμα στο ''Ανεξάρτητες call girls'' έγινε κατά λάθος. Την πρώτη φορά (πριν καμιά 15αριά μέρες) την είχα καλέσει από την αγγελία της που παρουσιαζόταν σαν ΙΝΑ ουκρανή με κινητό που ξεκίναγε από 695.... σε γνωστό hotel του Μεταξουργείου! Τη δευτερη φορά (δλδ την Κυριακή) είδα την αγγελία της Dora και σκεφτηκα να κανω το κασκαντεριλίκι φωνάζοντάς την σπίτι μου!! Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ακριβώς την ίδια κοπέλα με την προηγούμενη φορά!!
Γύρω στο 1,65 60 κιλά (πάνω κάτω ξανθια με ωραιο πεταχτο κωλο (τουλαχιστον για τα γουστα μου) ακριβως όπως στις φωτό της!! με πιασίματα βυζί 2αρι κώλος πεταχτός και τουρλωτός. Στα του αγώνα: τρομερή υγρή πίπα, περιποίηση σπέσιαλ στα @@@ και τρομερές αντοχές στο σεξ...παρακαλάει να την πηδάς δυνατά και όσο πιο δυνατά την πηδάς τόσο πιο πολύ φωνάζει και χύνει!!!! CIM ή CIF δεν δοκίμασα και δεν ξέρω αν κάνει. Φιλιά δεν πολυδίνει....εμένα προσωπικά τη δεύτερη φορά μου έδωσε δυο τρία και πάλι μη φανταστείτε βαθειά γλωσσόφυλα!!! Χωρίς κώλο 80€ και τις δυο φορες. Κώλο πρέπει να κάνει γιατί προχτές σπίτι μου έβγαλε και κρέμα από την τσαντα της...
ΥΓ: Και μια πληροφορία σχετικά με η συμπεριφορά της κοπέλας σε σχέση με το χρόνο. Στο πρώτο ραντεβού μας ήταν με το ρολόι στο χέρι κάτι που με χάλασε!! κοινως είναι ακριβως της μιας ωρας όσο εχεις κλεισει δλδ. όταν όμως καταλάθος την ξαναφώναξα στο σπίτι μου ήταν τελείως διαφορετική! Δλδ αν δε σταματούσα εγώ στο ένα χέρι ήθελε και συνέχεια το κορμι! Για τους παραπάνω λόγους στο ''Γενική Συμπεριφορά'' και στο ''Σχέση απόδοσης τιμής'' βαθμολόγησα με 7 προτιμώντας έναν μέσο όρο και όχι την αποθέωση της κοπέλας!
Ελπίζω να σας βοήθησα και να μη σας κούρασα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2014
ωραια κριτικη, αλλα δε μου φαινεται απο τις φωτο για 1.65 υψος με 60 κιλα ... μηπως οι φωτο ειναι φωτοσοπαρισμενες;;
και ηλικια , ποσο ειναι περιπου ;;
επισης "πανω/κατω ξανθια" εννοεις εχει γουνινο γατακι ;;; χαχαχα πες μας τετοια να μας τρελλανεις

στειλε πμ σε παρακαλω με τηλεφωνο της
30 Αυγούστου, 2014
Στείλε μας το τηλεφωνο της σε πμ
R
RAMBO11
31 Αυγούστου, 2014
μήπως μπορώ να έχω το κινητό της με πμ? ευχαριστω
01 Σεπτεμβρίου, 2014
http://www.lovelist.gr/ad.php?adId=233771-6&cityId=2&subcatId=65
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4