Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη βράδυ στις 21.45. Σήμερα στον διπλό οίκο δούλευαν , δεξιά η βυζαρού μοντέλα φόλα Τερέζα και σε αυτόν τον οίκο πέτυχα μια ξανθιά κοπέλα να δοκιμάζει εσώρουχα στο σαλόνι , κανονικό σώμα ωραίο κορμί ωραίο κώλο και 2άρι στητό βυζί , ήταν η Άννα , μου έκανε κλικ αμέσως , πριν πω αν θα περάσω ή όχι η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύει κι άλλη κοπέλα , την ρώτησα πια αλλά και καλά δεν θυμόταν το όνομα της , έτσι περίμενα να την δώ , απο το δωμάτιο βγήκε η Μάντα/Μαγδα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο στα αριστερά του σαλονιού. Έβγαλα τα ρούχα μου φρεσκαρίστηκα και περίμενα να έρθει η Άννα. Αυτή βέβαια όπως άκουγα ακόμα διαπραγματευόταν την τιμή για ένα σετ εσώρουχα που πήρε. Κάποια στιγμή ήρθε στο δωμάτιο .Σηκώθηκα όρθιος την πλησίασα και χούφτωσα τα ωραία σφιχτά κωλομέρια της και έγλυψα τις ρόγες της. Μού είπε βιάζεσαι και μου είπε να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στους ώμους ναι στους ώμους και στο εσωτερικό μέρος των μπράτσων , αργά και αισθησιακά , κατέβηκε προς το στήθος και μετά στον αφαλό και τέλος πιο κάτω στα μπούτια , έπιασε τον πούτσο μου και τον έπαιξε ελαφρά με το χέρι της. Πήγε να ανοίξει το προφυλακτικό να μου το περάσει και της ζήτησα χωρίς(στο σαλόνι ανακοινώθηκε μόνο κώλος), μου είπε ότι δεν κάνει και της είπα ότι θα την πληρώσω , της είπα 5 ευρώ και αυτή δέχτηκε αμέσως , μάλλον η Μάντα την έχει συμβουλέψει. Τέλος πάντων άρχισε πίπα η οποία ήταν μέτρια και με αρκετό χέρι. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή απο πάνω , καλή συμμετοχή ενώ ανά διαστήματα της έφευγαν ψευτοκραυγούλες ειδικά όταν κουνιόταν πάνω μου και εγώ της έβαζα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της. Αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , πριν μπω στο μουνάκι της , το έγλυψα τόσο αυτό όσο και το κωλοτρυπηδάκι της. Μπήκα στο μουνάκι της και την γαμούσα πισωκολλητα ενώ της “έσκασα” και 2-3 κωλοσκάμπιλα ....μετά απο λίγα λεπτά της ζήτησα κώλο. Έβαλε λίγη αλοιφή και μπήκα μέσα της , αρχικά δυσκολεύτηκα αλλά στην συνέχεια στην κυριολεξία την ξεκώλιασα και δεν καταλάβαινε χρηστό......Όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω έβγαλα το προφυλακτικό με αστραπιαία κίνηση και έχυσα στην κωλοτρυπίδα και την πλάτη της. Με έκανες χάλια φώναξε αλλά μέχρι εκεί , απλά μου ζήτησε να την σκουπίσω γιατί δεν βλέπει...Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο , καλά προκαταρκτικά , καλή συμμετοχή , τον κώλο της τον δίνει κανονικά χωρίς να κλέβει αλλά θέλει βελτίωση στην πίπα της που ήταν μέτρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού