Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66509
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το έχω επισκευτεί πολλές φορές. Τι να κάνω το στανταράκι μου το προτιμάει και δεν του χαλάω χατίρι Μεγάλο χαμόγελο
Έχω επισκευτεί όλα τα δωμάτια από το πιο απλό των 18€ μέχρι και τη σουίτα με το το τζακούζι των 35€. (Σε αυτή πρέπει να είναι και η φωτό την Μελίνας στο προφίλ της).
Οι σουίτες και τα δωμάτια των 25€ είναι ικανοποιητικά σε μέγεθος, των 18€ ποντικότρυπες. Η διακόσμηση μου πέφτει πολύ βαριά και δεν είναι του γούστου μου. Οι χώροι καθαροί αλλά οι ανοιχτές πετσέτες προβληματίζουν λίγο.Τις 2 τηλεοράσεις τι να τις κάνω?
Το μεγαλύτερο + του ξενοδοχείου είναι η διακριτικότητα και η εξυπηρέτηση, ίσως και γι΄αυτό το προτιμάνε τα κορίτσια.
Αλλά ρε μάγκες δε γίνεται να μην υπάρχει τουαλέτα σε κανένα δωμάτιο. Μη μου πείτε ότι τις περισσότερες φορές μεταξύ πρώτου και δεύτερου γύρου ή έστω στο τέλος της συνεδρίας δεν θέλετε να κατουρήσετε? Που το κάνετε στη ντουζιέρα? Μη μου πείτε στο νυπτήρα γιατί τότε είναι που δεν θα ξαναπάω ποτέ. Μεγάλο χαμόγελο
Περιμένω να μου πείτε αν έχω δίκιο ή είμαι περίεργος.
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, borbi2525 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2014
Δεν έχω άποψη αλλά εικοτολογώ ότι η ούρησις επιχειρείται εντός του νιπτήρος. Ποίο είναι το στανταράκι σας;;;
28 Αυγούστου, 2014
Αυτό είναι ίσως το μοναδικό μείον του ξενοδοχείου.

Όσες φορές έχω πάει ήταν για κάτι στα γρήγορα, μία φορά που κατουριόμουν μου υπέδειξαν κοινές τουαλέτες στο υπόγειο.
P
pgp74
28 Αυγούστου, 2014
Βρε Νικολακη, αφου εχει τουαλετες στον διαδρομο σε καθε οροφο. Αν δεν μπορεις να κρατηθεις η ντουζιερα ειναι μια χαρα! Μεγάλο χαμόγελο

Ενα μειονεκτημα που βρισκω στα πιο πολλα πορνοξενοδοχεια και σε αυτο ειναι οτι δεν εχουν τα καταλληλα επιπλα στα δωματια για σεξ εκτος κρεβατιου.
28 Αυγούστου, 2014
Όντως, δεν είναι πολύ βολικό που δεν έχει στο δωμάτιο. Κοινές πάντως έχει σε κάθε όροφο και όποτε τις έχουμε χρησιμοποιήσει είναι πάντα προσεγμένες και πεντακάθαρες!
28 Αυγούστου, 2014
Αμα δηλαδη σε πιασει κοψιμο τι γινεται? Χμμμ;
28 Αυγούστου, 2014
Κλασσικός θαμών του ξενοδοχείου. Ναι η διακόσμηση είναι για κατάθλιψη.

Κατούρημα? Μα στη ντουζιέρα.

Εσχάτως, το κοωα το αττική και πάψ ζωοδόχου πηγής 100, το καινούργιο πρίαμος.

Το στανταράκι ποιό είναι?
29 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συ luc να ντυθώ στο ημίχρονο να βγω έξω να κατουρήσω;

Στις σουίτες έχει καναπέδες και αυτή με το τζακούζι αν πας νωρίτερα και τη γεμίσεις περνάς καλα με το μωρό μεσα.
29 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι ειναι! Οι μεθοδικοι, αλληλεγγυοι και εργατικοι συναγωνιστες ( οπως ο εξαιρετος κ. NICK TRIVE ) αφου εξασφαλισαν την σωματικη ευμαρεια, ασχολουνται με την μεταγενεστερη ανακουφιση της κυστεως των. Και σε πολλα αλλα και εξισου καλα, κ. NICK TRIVE !!! Σπασίκλας
29 Αυγούστου, 2014
Απλά τα πράγματα ψιλό σε νιπτήρα - ντουζιέρα . Χοντρό - ανάλογα πόσο χοντρό - ντουζιέρα ή κάδο ΚουλΚουλ
30 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην ντουζιερα κια μετα με αφθονο νερο κια χλορινη τα καθαρηζης τυπε Λύπη
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2