Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
είχα ένα δυσφορικό άγχος σεξουαλικής επίδοσης,
σιγά σιγά όσο βραδιαζε και κατηφόριζα βαδίζοντας αργά προς ομόνοια στις περιοχές χαμηλού κόστους
οπου κανείς δε σε ξέρει , άρχιζε το αίσθημα να μετατρέπεται σε μια ευχάριστη σεξουαλική αδημονία.
διάλεξα στην τύχη την εν λόγω κοπέλα ,αδιαφορώντας για τον ντελάλη τσάτσο που διαλαλούσε την πραμματεια σαν να ήταν σε καμιά λαική...
η "πραμμάτεια" λεγόταν Μαρία και ήταν μια βουλγάρα με σχετικά μικρό στήθος κανονικού ύψους
με μαύρα μακριά μαλλιά, αδιάφορου προσωπείου , με τους μιμικούς της μύες σε σύσπαση, που προσέδιδαν στην έκφρασή της ένα μείγμα αδιαφορίας και άμυνας.
προσπάθησα όσο μπορούσα να την κάνω να αισθανθεί πιο άνετα , αλλά η σύσπαση ήταν γενικευμένη , η συμπεριφορά ήταν επαγγελματική και απλά ανεχόταν τις θωπείες των αντρών πάνω της.
της αφαίρεσα το σουτιέν , μ'εκείνη να δυσφορεί εξ'αρχής , αλλά να μαλακώνει νιώθωντας τα δάχτυλα και το στόμα μου στις μικρές μελανόχρωμες θηλές της , ενώ παράλληλα να παλινδρομεί άτεχνα και βιαστικά τον φαλό μου με την παλάμη της.
παρατηρούσα εν συνεχεία, τον στοματικό πεϊκό ερεθισμό και απλά της χαίδευα απαλά με τα ακροδάχτυλα τον αυχένα και την ωμοπλάτη.
αιδοιολειχία δεν δέχτηκε (αν και είχε ανακοινωθεί απο τον τσάτσο) με την πρόφαση ότι
δεν είχε άλλη κρέμα (αν και έφερε μαζί της ένα γεμάτο σωληνάριο).
ξάπλωσε ανάσκελα και με βοήθησε στην είσοδο του πέους μέσα της , άρχισα να ευφορίζομαι παρατρίβοντάς το ,στα κολπικά τοιχώματα και εκείνη απλά έστρεψε το βλέμμα πάνω δεξιά στο ταβάνι και απλά ανεχόταν τις ωθήσεις...
δε με ένοιαζε η συμμετοχή της, για να μην πώ ότι θα με ενοχλούσε κιόλας , γιατί ένιωσα την οργαστική αιχμή και απέβαλα απο μέσα μου το υγρό μαζί με όποια σκέψη είχα γι'αυτήν...
δεν χρειαζόμουν κάτι άλλο ,ήμουν πλήρης και απλά περπατούσα χαλαρός και ανακουφισμένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού