Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τον χωρο δεν θα πω πολλα οπως παντα πεντακαθαρος.
Η υπηρεσια ευγενεστατη και χαμογελαστη.
Τωρα για την barbie πρεπει να γραφω 3 μερες και παλι λιγα θα εχω γραψει.
Η κουκλαρα η το γουσταρει αυτο που κανει η αδικειτε που δεν εγινε ηθοποιος γιατι ειναι πολυ πειστηκη σε αυτο που κανει και για αυτο κλινω στο πρωτο.
Αφου πληρωνω το 30αρι (που ποτε δεν το εχω κλαψει με την barbie) μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και περιμενω μιας και ειχε πελατη.Σε 10 λεπτα μπαινει το μωρο χαμογελαστο και μαυρισμενο και πιανει την κουβεντουλα μεχρι να ετοιμαστει.
Ερχεται και ξαπλωνει πανω μου και αμεσως ξεχναω οτι βρισκομαι σε ντελο αλλα οτι ειμαι με την γκομενα μου(απιστευτη στα προκατακτικα πολυ αισθησιακη)και χωρις να βιαζετε να βαλει τον σκουφο να τελειωνουμε.
Αφου με ειχε κανει τουρμπο περασμα σκουφου με μια απο της καλητερες πιπες του χωρου με εμενα να την χαιδευω παντου χωρις να δυσανασχετει.
Σεχ σε 2 στασεις (κανονικα και απο πανω μου) οπου βλεποντας την να το απολαμβανειμου ηταν δυσκολο να μην τελεισω.
Με λιγα λογια ειναι μια κοπελα που θα σε κανει να φυγεις χαρουμενος.(αν και προσωπικα την συγκεκριμενη πρεπει να την εχεις ολοκληρο βραδυ ωστε να ξεχασεις και το ονομα σου)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
vais77
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.083
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik, takhs andr, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού