Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξημερώματα και διάθεση για ύπνο δεν υπήρχε ούτε στο ελάχιστο...Γρήγορο τσεκάρισμα στο τάμπλετ για βάρδιες και με ικανοποίηση είδα ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί δούλευε η Άννα. Μια κοπέλα που έχω δει στις τσάρκες μου κάμποσες φορές και μου έχει αφήσει θετικότατες εντυπώσεις με την εμφάνιση και τη συμπεριφορά της. Μακριά ξανθά μαλλιά, ωραίο, γλυκό πρόσωπο με εκφραστικά μάτια, χαμογελαστή συνεχώς, ωραίο ενισχυμένο στήθος, χωρίς να γίνεται ιδιαίτερα αντιληπτό με την πρώτη ματιά και όμορφο κορμί, με τις σωστές καμπύλες στα σωστά σημεία. Η υπηρεσία ευγενέστατη και επικοινωνιακή, μου ανέλυσε τα προγράμματα και διάλεξα το αγαπημένο μου, το 69 στα 70 ευρώ...Το δωμάτιο, ο ορισμός της πολυτέλειας, με στρογγυλό μεγάλο κρεβάτι, τζακούζι στη γωνία, ωραίο ευρύχωρο ντουζ...

Η είσοδος της Άννας έγινε, ενώ ακόμα ήμουν στο ντουζ, οπότε δεν έχασε την ευκαιρία και ήρθε και εκείνη και κάναμε μαζί, και είχα την ευκαιρία να την τρίψω και να έρθουν τα σώματα μας σε επαφή για πρώτη φορά...Μεταφορά στο κρεβάτι, όπου με πολλά χάδια, φιλιά, αργούς ρυθμούς και πνιχτούς αναστεναγμούς ξεκίνησαν τα ωραία προκαταρκτικά, τα οποία διήρκεσαν αρκετά, με εκείνη να επιλέγει να είναι "οδηγός". Περιποίηση όλου μου του κορμιού, του στήθους,των πλευρών μου, μέχρι να φτάσει στο πέος μου. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του στοματικού της. Καλό, σε καλό ρυθμό και με αρκετά παιχνίδια με τη γλώσσα της. Με ρώτησε, και γύρισε σε στάση 69, όπου είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και εγώ με το πεντακάθαρο και φρεσκοξυρισμένο αιδοίο της για λίγο...

Ξεκίνημα στο σεξ σε cowgirl, με ωραίο αισθησιακό ρυθμό, εκείνη να μου ψιθυρίζει στο αυτί διάφορα, ενώ η συμμετοχή της απόλυτα αληθοφανής. Γύρισμα σε ιεραποστολικό, όπου συνεχίσαμε στον ίδιο ρυθμό, πότε να με σφίγγει με τα πόδια της, πότε να τα έχω ενωμένα μπροστά μου, μη χάνοντας την ευκαιρία να περιποιηθώ τα όμορφα πατουσάκια της και πότε ακουμπισμένα τα πόδια της στο στήθος μου. Τελευταία στάση στα 4, με ωραίο στήσιμο από μέρους της, αύξηση στην ένταση της συμμετοχής της ανάλογη με την αύξηση του ρυθμού από μένα, δε δυσανασχέτησε και σε κάποια χαστουκάκια. Το τέλος δεν άργησε να έρθει πάνω στο στήθος της, βλέποντας το όμορφο πρόσωπό της...

Μια συνάντηση απόλυτα επιτυχημένη, μέσα στα πλαίσια που επιθυμούσα, η Άννα ανταποκρίθηκε στις ορέξεις μου με ευγένεια, υπομονή και με πολύ καλές υπηρεσίες. Είναι ήρεμη και αυτή την ηρεμία στην περνάει και σένα με αποτέλεσμα το γενικότερο αποτέλεσμα να σε χαλαρώνει και να σε αφήνει απόλυτα ευχαριστημένο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού