Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287347
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Δάφνη δεν είναι καινούργια στον χώρο. Είναι μια απο τις πλέον γνωστές γυναίκες μιας και έχει θητεία σε πολλά ιδρύματα. Ελληνίδα, αδύνατη με ενισχυμένο στήθος πού καλής αφής όμως και ρώγες έτοιμες να ανταποκριθούν στο ερωτικό κάλεσμα. Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, πρόσωπο με τα σημάδια που αφήνει ο χρόνος σε όλους μας, όταν περάσει η πρώτη μας νιότη.

Στο δωμάτιο ήταν αρκετά δραστήρια και παιχνιδιάρα. Χαδάκια, φιλάκια, πάθος ένταση πού καλή ανταπόκριση στην στοματική περιποίηση και τα χάδια μου, καταναλώνοντας αρκετό διάστημα της συνεδρίας μας έτσι.
Το στοματικό της που ακολούθησε πολύ καλό με εναλλαγές ρυθμού, βαθύ ενίοτε και καραμέλωμα στα @@κια.

Sex σε μια μόνο στάση, ιεραποστολικό, με σωστό στήσιμο, καλή συμμετοχή με αγκαλιές, φιλιά και χάδια. Αρκετά κοινωνική και με χιούμορ στην κουβέντα μας, όσο ντυνόταν μέχρι την απόχρωση της.

Μια έμπειρη γυναίκα, με διάθεση για δουλειά, καλή τεχνική που εμένα με άφησε ευχαριστημένο, επιβεβαιώνοντας τις εντυπώσεις που είχα αποκομίσει στην προ έτους μοναδική μας συνεδρία. Μια καλή επιλογή ειδικά για τους λάτρεις των milf που θεωρώ ότι θα εντυπωσιάσει.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Δάφνη , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δάφνη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού