Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159143
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζοάννα είναι μια κοπέλα που είχα δει αρκετές φορές στις τσάρκες μου. Ψηλή με καστανοκόνννικα μπουκλέ μακριά μαλλιά. Όμορφο πρόσωπο με ευγενικά χαρακτηριστικά, ψηλή σχετικά με σώμα με σωστές αναλογίες, ενισχυμένο πλούσιο στήθος. Το σαλονάρισμα της, απλό τυπικό δίχως ακρότητες, αν και μου άρεσε εμφανισιακά δεν είχε τύχει να την τιμήσω μέχρι τώρα, κάτι που έγνω σε πρόγραμμα με 69 στα 70 ευρώ.

Από την πρώτη στιγμή της εισόδου της στο δωμάτιο ήταν ζεστή, φιλική ομιλητική και αμέσως «ταίριαξαν τα χνώτα μας» Μεγάλη οικειότητα και χημεία δημιουργήθηκε το στην κουβέντα που προηγήθηκε όσο καις την διαδικασία που ακολούθησε.
Πολλά και πλούσια προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές σε μεγάλη χρονική άνεση. Στοματικό ποιοτικό με περιποίηση όλης της γύρω περιοχής, υψηλή ανταπόκριση στ 69 με διακριτικούς αναστεναγμούς, χάδια, πίεση των μηρών της στο κεφάλι μου
Στο ίδιο μοτίβο και στο σεξ με αγκαλιές χάδια, φιλάκια, ικανοποιητική συμμετοχή με σωστά στησίματα σε όποια στάση αλλάξαμε.
Μετά το τέλος εκμεταλλευόμενοι την ησυχία που υπήρχε κουβεντιάσαμε αρκετά, χωρίς καμία ενόχληση από την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής.

Μια κοπέλα που αμέσως αναπτύχθηκε μεγάλη χημεία μεταξύ μας. Ταιριάξαμε στο κρεβάτι, που πρόσφερε αυτό που ζητούσα και πέρασα πολύ καλά μαζί της. Υπομονετική, τρυφερή, και καλή στην δουλειά της, μπορώ να την χαρακτηρίσω σαν μια πολύ καλή εύλογη ειδικά για αυτούς που προτιμούν «ήρεμες καταστάσεις».

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζοάννα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού