Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Εμμανουέλλα μέχρι τώρα την είχα τιμήσει δυο φορές σε συνεδρίες με ανοδική πορεία. Είναι από τις γυναίκες που ανταποκρίνονται κατά πολύ στα εμφανισιακά μου standards. Ψηλή, χυμώδης, με πλούσιο μα πού πλούσιο φυσικό στήθος. Μαύρα μακριά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, μεγάλα μάτια, πρόσωπο kinky θα έλεγα. Όταν την είδα την προηγούμενη μέρα σε τσάρκα, μου «έκατσε» και θέλησα να την ξαναεπισκευτώ.

Γελαστή ήρθε στο δωμάτιο, και αφού μιλήσαμε λίγο ξεκινήσαμε τα πρώτα προκαταρκτικά, με χάδια, αγκαλιές, φιλιά και ενασχόληση για πολύ ώρα από μεριάς μου με το πλούσιο στήθος της, κάτι που έδινε να απολαμβάνει. Δεν σταμάτησα να περιποιούμαι το κορμό της μέχρι που κατάληξα στο «γατάκι» της, για να κάνω στάση μακράς διαρκείας, αφού και η Εμμανουέλλα δεν με άφηνε να σταματήσω, με συνεχείς προτροπές, δυνατούς αναστεναγμούς, βογγητά, χάδια και πρόστυχα λόγια. Αφού πέρασε αρκετή ώρα έτσι, νέος γύρος προκαταρκτικών μέχρι το δικό της στοματικό που ήταν ιδιαιτέρα ποιοτικό με παιχνίδια της γλώσσας στον κορμό και την βάλανο, χτυπήματα του «μικρού Cheyenne» στην γλωσσά της, καραμέλωμα στα @@κια.

Ξεκίνημα στο sex ιεραποστολικά, εκμεταλλευόμενος την στάση για να παίζω και να γλύφω το στήθος της, για αν συνεχίσουμε και αν τελειώσουμε στα τέσσερα με σωστά στησίματα, υψηλή συμμέτοχη. Ξάπλωσε δίπλα μου, και σε πολύ φιλικό κλίμα μιλήσαμε για διάφορα θέματα για αρκετή ώρα, χωρίς καμία ενόχληση από την ευγενέστατη υπηρεσία. Με φίλησε, με ευχαρίστησε και αποχώρηση, για να ηρθει και πάλι στο σαλόνι να με καληνυχτίσει όταν έφευγα από το studio.

Όπως έγραψα και στην αρχή η Μανουάλια είναι μια κοπέλα που ταιριάζει πολύ στα εμφανισιακά μου standards. Έτσι ο συνδυασμός των υψηλών υπηρεσιών που μου προσφέρει την ανεβάζουν πολύ στην λίστα των προτιμήσεων μου και προβλέπω ότι οι συναντήσεις μας θα είναι από εδώ και πέρα πιο πυκνές……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Εμμανουέλλα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, amjik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού