Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159165
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού είχα τελειώσει τις «υποχρεώσεις μου» με την Ναταλι στο γειτονικό 58, περιμέναμε συντρόφια με τον Mpouzoklido τον μέγα πόρνο lagonoisian να τελειώσει τον διό του αγώνα. Στο σαλόνι μας έκανε συντροφιά η άλλη κοπέλα της βάρδιας η Χριστίνα. Μελαχρινή από την Θεσσαλονίκη κατά δήλωση (το πιθανότερο ειλικρινής) με σπαστά μαλλιά, πικάντικο, ας μου επιτραπεί η έκφραση, μουτράκι Σώμα μεσογειακό, με μικρό σχετικά στήθος, και περιφέρεια με έντονες καμπύλες. Σε όλη την διάρκεια της κουβέντας μας τόνιζε πόσο καλή είναι στο στοματικό, και πόσο πολύ της αρέσει να το κάνει, για να μου μπουν ιδέες,, σε συνάρτηση από ένα αρκετά προκλητικό σαλόνι που έκανε σε κάτι νεαρούς που έφυγαν άπραγοι.

«Της είπα ότι είχα καταθέσει πριν λίγο , «θα με καταφέρεις ?» της είπα χαρακτηριστικά προκαλώντας την τεχνική της. Με πολύ αυτοπεποίθηση μου απάντησε «βεβαίως», κάτι που με έκανε αν περάσω στο δωμάτιο σε πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό, ένα πρόγραμμα που πολύ σπάνια επιλέγω. Αφού φρεσκαρίστηκα, μετά από λίγο έκανε την εμφάνιση της. Έβγαλε το μαύρο σύνολο που φορούσε, λέγοντας μου ταυτόχρονα, ότι δούλευε σε μασάζ στην Θεσσαλονίκη, προτείνοντας μου να μου προσφέρει ένα αισθησιακό μασάζ.
Δεν είπα όχι, ξάπλωσα μπρούμυτα και ξεκίνησε. Αρκετά καλή, με δυνατό body to body με πρόστυχα λόγια και περάσματα της γλώσσας της στην πλάτη και όλο το πίσω σύστημα.

Γύρισα ανάσκελα και ξεκίνησε την περιποίηση του « μικρού Cheyenne». Όντως μαστόρισσα με καλή τεχνική της γλώσσας, με παιχνίδια στον κορμό και την βάλανο, περιποίηση στα @@κια και όλη την ευρύτερη περιοχή. Μετά το πέρασμα του προφυλακτικού sex σε cow girl, όπου μετά από λίγα λεπτά μυ πρότεινε να το «ξαναγυρίσουμε» σε στοματικό κάτι που δεν αρνήθηκα και τελειώσαμε έτσι. Ντους κουβέντα, ευχαριστίες και παράλληλη έξοδος από το δωμάτιο για αν καθίσουμε όλοι μαζί στο σαλόνι και αν μιλήσουμε μέχρι την οριστική αποχώρηση μας.

Μια συνάντηση, που αντίθετα με τις συνήθειες μου δεν ασχολήθηκα καθόλου με την κοπέλα, άφησα όλες τις πρωτοβουλίες σε αυτήν και πέρασα καλά σε κάτι «διαφορετικό»από τα τετριμμένα που δεν μετάνιωσα που βίωσα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Χριστίνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού