Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από τον πρώτο καιρό που ξεκίνησα να συχνάζω στα studio η Ναταλί ήταν ένα από τα μεγάλα μου στανταράκια. Μια γυναίκα που πάντα πέρναγα καλά μαζί της. Από τις παλιές καραβάνες του χώρου, ψηλή, ξανθιά με μακριά μαλλιά, χυμώδης, πλούσιο φυσικό στήθος, περιφέρεια με πιασίματα, ο ορισμός της μεσογειακής γυναίκας.
Χωρίς να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, αν και την συναντούσα συχνά στις τσάρκες μου, περίπου τρία χρόνια είχαν περάσει από την τελευταία μας συνάντηση, για να ξαναβρεθώ και πάλι μαζί της στα ενδότερα, και να «αναθερμάνουμε» την σχέση μας, μετά από τόσο καιρό….. .

Η εμπειρία μου μαζί της στο δωμάτιο και πάλι στα ίδια υψηλά επίπεδα του παρελθόντος. Πολλά προκαταρκτικά με ποιότητα και πάθος με άνεση χρόνου. Το στοματικό της είναι κάτι το οποίο φημίζεται και μου το επιβεβαίωσε φθάνοντας τον «μικρό Cheyenne» και την ακολουθία του στα όρια τους, , η ανταπόκριση της στην δική μου περιποίηση υψηλή, η διάθεση της στο sex σε ύψιστο βαθμό με πρωτοβουλίες, άψογη συμμέτοχη και σωστά στησίματα με πολύ ένταση και μεγάλη διάθεση.
Ολιγόλεπτη κουβέντα μετά το τέλος, όσο έκανε ντους μιας και την περίμεναν και άλλοι συναγωνιστές.

Μια ‘έμπειρη γυναίκα, που ξέρει πώς να χειριστεί τον ‘άνδρα [που είναι μαζί της στο δωμάτιο και να τον αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο. Η αλήθεια είναι πως κάποιες φορές είναι επιθετική και απότομη στο σαλόνι, αλλά έτσι είναι το στυλ της, ανέκαθεν. Βεβαία κάποιους αυτό δικαίως τους ενοχλεί, κάποιες φορές και εμένα, παρόλο που την ξέρω πολύ καιρό. Η εμπειρία της όμως είναι δεδομένη, η τεχνική της υψηλή, δεν είναι τυχαίο που εδώ και χρόνια όσον αφορά τις υπηρεσίες της συγκαταλέγεται στις καλύτερες δυνατές επιλογές.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ναταλί , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού